Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ausztriában mennyibe kerul...

Ausztriában mennyibe kerul egy autó saját névre irása, miután megveszem? Vagy létezik erre valami kalkulátor? (Tôbb lent)

Figyelt kérdés

szeretnék egy kocsit magamnak,és én is kint dolgozom,bejeletnett lakcimem van munkám stb.de nem vagyok jártas ebben a dologban sajna,és a német nyelv annyira nem megy hogy mindent megértsek még sajnos.

Az autó adatai:

VW multivan T5

2,5 diesel,128kw

évjáŕat 2005/2

Osztrák rendszám van rajta és továbbra is osztrák rendszámot szeretném hogy maradjon.Magyar biztositótól tudok hozni igazolást és b04-ben vagyok jelenleg.

És egy ilyen autónak mennyi az éves vagy a havi biztositása kb?



#átírás #osztrák forgalmi #osztrák autó biztositás
2015. ápr. 28. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

"Magyar biztositótól tudok hozni igazolást és b04-ben vagyok jelenleg. " ...ilyen igazolást kár hoznod,ugyanis a kutyát nem fogja érdekelni hogy te magyarországon milyen bónuszban voltál,ez ugyanis ausztria!


Amúgy egyszer kell kb vagy 170 eurót befizetni az átírásnál,meg a biztosítás.....az kb annyi lesz euróban,mint ahány KW-os az autó,nyilván havonta!

2015. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!