Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó átírás, hogy járnánk a...

Autó átírás, hogy járnánk a legjobban?

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet: Nagymamám nevén van az autó, keresztapám az üzemben tartó. Én kezdő jogsis vagyok, 22 éves, ÉN fogom használni az autót.

1- Átírjuk a tulajdonjogot édesapámra, ő lesz egyben az üzemben tartó is.

2- Átírjuk a tulajdonjogot édesapámra, én leszek az üzembentartó

3- Marad nagymamám a tulajdonos és édesapám lesz az üzembentartó.



2015. jún. 2. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt h Édesapám b10-es bonusban van, én ugyebár A0ás vagyok.
2015. jún. 2. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz kocsid, maradsz is A0-ban. Mindenki így kezdte. Szerintem maradjon a mama nevén, és legyél te az üzembentartó. Így indul neked is a bonus.
2015. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem irass mindent a saját nevedre, az a legtisztább, bár tény, hogy nem a legolcsóbb. ha apád most üzembentartója egy másik kocsinak, akkor ő is A0-ból indulna evvel a kocsival, bár igaz, jóval olcsóbb lenne az ő A0-ja mint a tied. legolcsóbb úgy lenne, ha apád vagy mamád lenne az üzembentartó.


itt van egy kalkulátor, számolgassatok!

[link]

2015. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!