Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » B kategóriás vezetői képzéshez...

B kategóriás vezetői képzéshez kötelező bemutatni a meglévő jogosítványt beiratkozáskor?

Figyelt kérdés
Pár éve sikerült elhagynom az összes iratomat amiket utána pótoltam is az okmányirodában, kivéve az AM kategóriás kismotor jogosítványomat, mivel arra nem volt szükségem. Most szeretnék B-s képzésre beiratkozni. Szerintetek mindenképpen szükséges pótolnom a kismotoros jogsit, addig nem is tudom elkezdeni az elméletet?

#B jogosítvány #jogosítvány pótlása
2015. júl. 2. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem előfeltétele a "B"-nek az "AM", így szerintem nem is fogják kérdezni.

A biztonság kedvéért azért említsd meg az autós iskolában.

2015. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kéne a kártya. De rá fognak kérdezni, mire van jogosítványod, akkor említsd meg. A hatóság nyilvántartásában úgyis szerepel. Inkább akkor érdekes, amikor valakinek elvették a jogsiját.
2015. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsd ki inkább, mert akkor nem kell elsősegélyből tanfolyamra menned + vizsgáznod. Többet megspórolsz, mint amennyibe kiváltani kerül.
2015. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor beiratkozol B kategóriás képzésre kérdezni fogják,hogy van-e már más kategóriából jogosítványod és ha igen be kell vinned a jogsid másolatát.
2015. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!