Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerülne ez kb?

Mennyibe kerülne ez kb?

Figyelt kérdés
Családnak van egy Reanult Safrane 2.2-es autója, de ez nagyon régóta nincs forgalomban már több éve, szóval kellene rá kötni biztosítást műszaki vizsga plusz egy családon belüli átírás az én nevemre meg talán 4 új gumi sem ártana+ pótkerék azt hiszem. ( az autónak soha semmi baja nem volt ).

2015. júl. 31. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
+ egy alapos átnézés egy szakemberrel, valószínűleg fékbetétek, olaj és szűrők cseréje mindenképpen kell.
2015. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A műszaki 20 ezer, az átírás vagy 80 ezer lehet. A kötelező attól függ, hány éves vagy, hol laksz, és milyen a bónuszod. 40 éves bp-inek A0-ban adóval együtt 55-60 ezer körül indul/év.

A négy gumi + pótkerék meg nagy szórásban van, de nyilván kellene téli meg nyári is. A legszarabbak 13-15 ezertől indulnak/db. Szóval Legalább 150 ezret kell rászánni a két szettre.

2015. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 új gumival, áritatással,éves biztosítással, műszakival, olajcserével, 220 ezer alatt nem igazán fogod megúszni.
2015. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ennyire sokba kerülne ? még nincs egy éves a jogsim am. Szentendrén lakok. Tehát mindenképpen egy 150-200 között lesz.
2015. júl. 31. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2015. júl. 31. 14:41
 6/7 xyasdd ***** válasza:
100%
Egyenesági rokonnál nincs átirási illeték. tehát minusz 80.000. ha üzemben tarto leszel akkor még az eredetvizsgát sem kell megfizetned18.000, sem a törzskönyvet 6.000. csak a 6.000 ft os forgalmi ngedélyt. De attol hogy még apád nevén van ugyanugy vezetheted szal felesleges átirni szerintem. Én is igy használom a volt családi mondeot. biztositás negyed évre 12 körül lessz szerintem. müszaki megvan 20 körül de ha költeni kell rá akkor több nyilván állapotátol függ. 4 uj gumi elég drága mulatság lenne még müszaki vizsga mellett de ha mindenképpen sürgős én joállapotu használtat néznék, bármelyik gumisnál van ilyen. nézd meg a jelenleginek a kopásjelzőt mit mutat :)
2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Anyám nevén van, és bank miatt szeretnénk átírni. :) ha történne valami ne vegyék el ^^ de ráérne persze nem kell azonnal csak érdekel h az is mennyi :)
2015. júl. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!