Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikortól vezethetek hivatalosan?

Mikortól vezethetek hivatalosan?

Figyelt kérdés
Ugye jogsi szerzésnél a forgalmi vizsga az utolsó amit sikeresen kell teljesíteni, ami után ugye kiad egy vizsgaigazolást az autósiskola, és azzal lehet menni az okmányirodába, igényelni a jogsit. Az lenne a kérdésem hogy azzal a a jogsiigénylő papírral amiről kapsz másolatot okmányirodába, hogy azzal lehet-e már vezetni?
2010. márc. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vezettem vele és haverom is.Igaz Rendőr meg se állított.

125-ös motorral téptünk. Azt hiszem , ha sürgős és a munkádhoz kell(azzal keresed a kenyered ) akkor lehet. Ha csak kerülgetni akkor Célszerű megvárni a jogsit. Nekem 4 nap után küldték :) De majd az okosabbak pontosítanak...én így tudom...(rem. segítettem )

2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez már körülbelül a 247. ilyen kérdés, viszont mivel az elmúlt 3 napban nem tették fel, ezért nincs az első oldalon. A válasz még mindig ugyanaz: nem, nem vezethetsz a papírral, csak a jogosítvánnyal.
2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D:D jólvan köszi szépen, remélem nekem is kiküldik pár napon belül
2010. márc. 7. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a gyengébbek kedvéért az okmányi irodában el is mondják hogy nem vezethetsz azzal a lappal. De szerintem ez logikus mivel az csak egy papír és olyat bárki tud csinálni.
2010. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem, ha lekérdik a rendőrö, tudják bizonyítani, hogy letette a jogsit. Én úgy tudom, akkor vezethet valaki, ha minden vizsgája megvan!!! Miért attól függ, hogy az okmány irodában mennyit ülnek rajta! Ez baromság!!! Azért ne vezessünk, mert lusták az emberek megsiettetni a jogsit??? Pár éve lehetett, amikor én csináltam a B-t! Régen pedig 3 hónapig volt próbajogsi, utánna ment vizsgázni az ember!!!!!! Miért kellett ezt beszüntetni? Hát miért! Hogy legyen hogy lehúzkodni az embereket!!!!!!!!!! Már megint az húzkod akinek nem számít!!!!
2010. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!