Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik a legolcsóbb kötelező...

Melyik a legolcsóbb kötelező biztosítás?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
K&H
2015. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Kalkulátor... Mindenki a sajátját tudja csak pontosan kiszámolni, ilyen kérdéseket feltenni fölösleges, semmi értelme
2015. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A K&H most akart nekem emelni több,mint 3X-osára!

5 év után,B5 kategóriában.

A KÖBE-hez mentem át,olcsóbb,mint az eddigi K&H.

2015. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos, hogy a legolcsóbb a legolcsóbb. Olyat válassz, aminek a közeledben van fiókja, és baj esetén személyesen tudsz eljárni.
2015. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a köbe-vel nem dicsekednék, ha valami balhé van szarban hagy!
2015. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kalkulátorok reálisan számolják ki? Nem csak amolyan "vendégcsalogató"?

A Köbéről én is rosszat hallottam, de még az Astra biztosítót ajánlották arról tud mondani valaki valamit?

2015. aug. 19. 13:43
 7/10 anonim válasza:
biztositas.hu
2015. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Negyediknek: A kötelező nem kell, hogy közeledben legyen, mert neked nem szolgáltat semmit, csak helyetted fizet....ezért nem is fogod soha felkeresni.
2015. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem kábéra, mert most veszek egy használt Passat B5-öt, 2002-est. És igen, néztem összehasonlításokat bankoknál-biztosítóknál, egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy ki mit ajánl, esetleg akinek hasonló kocsija van. Ja, és idei a jogsim szóval így még drágább. Allianz-K&H-Astra a legjobb 3, Fehérváron lakom tehát a többség van a közelben de ez tényleg nem fontos. Köszi a válaszokat!
2015. aug. 21. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert nem nezed meg egy alkusz honlapjan? Nekem dijfizetesi modtol is függ. Negyeseves csekkesre aegon, éves dijat egyben utalósra allianz legolcsobb. (netrisket neztem, kis autora, éves dij nekem 43e korul lenne, paromnak ugyanez 29e - miközben õ még soha nem vezetett, kivéve amikor tanult/vizsgazott sok éve)
2015. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!