Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért emelték fel a forgalmi...

Miért emelték fel a forgalmi vizsgasíjat 3660-ról 11000-re?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagy szemétség!
2010. márc. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy legyen mit kérdezni...
2010. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy jobban éljenek, mint 4 éve.
2010. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert valami fejes azt nyilatkozta, hogy eddig nem vették olyan komolyan a forgalmi vizsgát , hiszen óó 3600 az nem sok, megbukok majd ujra megyek. Na és ezért emelték meg, hogy sokkal de sokkal komolyabban vegyék a vizsgát!


De ez sztem egy nagy kamu!

Egy tanuló most még jobban izgul majd, hogy jajj csak meg ne bukjak...mert ismét 11ezer... Ez a vezetés rovására is mehet :S

Én j.héten vizsgázok, de már most ideg vagyok:S

2010. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy mondjuk az emberek ne csak úgy "elmenjenek vizsgázni egyet" lesz ami lesz alapon, hanem tanuljanak is meg valamennyire vezetni, biztosak legyenek az alapok. Amúgy az emelés szerintem is elég durva, közel a 3,5 -szeresére emelték, így én inkább pótórázni fogok, minthogy többször bukjak...
2010. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehúzás?
2010. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!