Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Más város okmányirodájában...

Más város okmányirodájában megtudom csináltatni a vezetői engedélyem?

Figyelt kérdés
Pl. Szegeden az álandó lakcímem, de kecskeméten akarom

2015. szept. 21. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bárhol lehet.
2015. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

„Hol intézhető?


Vezetői engedély személyesen kérelmezhető:

bármely járási (fővárosi kerületi) hivatalnál működő okmányirodában vagy kormányablaknál valamint a KEKKH Személyes Ügyfélszolgálatánál (korábbi nevén: Központi Okmányiroda)


A kész okmány átvehető a kérelmező választása szerint:

az okmányirodában, kormányablaknál, vagy a KEKKH Személyes Ügyfélszolgálatán(korábbi nevén: Központi Okmányiroda)

postai úton”


[link]

[link]


Többekkel együtt, én, szinte semmilyen okmányomat nem a lakóhelyemhez legközelebbi okmányirodában csináltatom, mert 4-6 hét a kapható időpont. És még azért is sorba kell állni, mert az internetes időpontfoglalás a lehetséges határidőkig sosem lehetséges és a sorban állók miatt a telefont sem veszik fel.

Viszonylag közel, egy kisvárosban is van okmányiroda. Ott, eddig minden alkalommal, másnapra kaptam időpontot, még válogathattam is, hogy melyik kedvezőbb.

2015. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!