Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha tegyük fel, hogy holnap...

Ha tegyük fel, hogy holnap kiváltok E-rendszámot, azt meddig használhatom, hogy lehet meghosszabítani?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az E-rendszámot max fél évig, december 31-ig érvényes.

Igaz, hogy december 31-én érvényét veszti, lehet akár 1 hetes vagy 2 hónapos a rendszám?

És hogyan lehet meghosszabbítani? Állítólag nyomós indok kell... De ez mit jelent? :D



2015. szept. 28. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap kiváltasz egy E rendszámot, azt sehogy nem fogod december 31 után meghosszabbítani, mivel a rendszámon jelölve van az év, és azt nem lehet átírni.
2015. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a következő évben kaphatok rá újat? Ha igen, akkor hogyan?

Olvastam olyat, hogy egy autóra csak 1x fél évre adnak, de valaki azt írja, hogy 3 éve e-rendszámmal jár...

Köszönöm a választ!

2015. szept. 28. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
egy autóra 1x adnak
2015. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én valami olyat hallottam,hogy most már csak egyszer adnak ki egy autóra E rendszámot,és nem is lehet meghosszabbítani!Így nem lehet kijátszani a regadót,mint ahogy régebben sokan tették,hogy hosszabbítgatták évekig az E rendszámot,aztán vagy eladták utána az autót vagy elbontották vagy akármi....
2015. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!