Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha nem fizetem be a kötelező...

Ha nem fizetem be a kötelező biztosítás csekkét, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva lejár a biztosítás, ha jön a csekk, és nem fizetem be ,de nem is használom a kocsit,akkor mi történik?

Vagy ha már megjött a csekk,és csak aztán vonatom ki a forgalomból?


2015. nov. 28. 16:28
 1/2 belapus ***** válasza:
Miután így díjnemfizetés miatt fog megszűnni a kgfb, esetleg fedezetlenségi díjat számíthat föl a forgalomból való kivonás időpontjáig.
2015. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egySanyi ***** válasza:
100%
Drága játék a kötelező be nem fizetése (fedezetlenségi díj), a biztosítás meg csak úgy neked nem fog lejárni, hogy van csekked és nem fizeted be. Ez nem így működik. Biztosítás megszűnni tud, ha eladod a kocsit vagy kivonatod a forgalomból esetleg ha a biztosító mondja fel a szerződést. Ha már úgy áll a csekk, hogy be kellene fizetni akkor befizeted, kivonatod a forgalomból és lejelented a biztosítónál aki napra pontosan vissza fogja neked fizetni a kivonástól számított díjat.
2015. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!