Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen intézkedésekkel biztosí...

Milyen intézkedésekkel biztosítsam be magam egy lejárt külföldi okmányokkal rendelkező autó vásárlása esetén?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy olyan autót, ami úgy van meghirdetve,hogy 16 éve van Magyarországon,de lejárt külföldi okmányokkal, mert csak földúton használták, a hirdető írta,hogy segít az elszállításban. A fotókon P rendszám van rajta, ami kicsit fura. Honnan tudom meg,hogy mikor hozták be, ha sosem volt itt forgalomba helyezve, átírva? Honnan tudom meg,hogy nem körözik-e az autót ott,ahonnan hozták? A fotók alapján Ausztriából van.

2015. dec. 5. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
De mi ellen akarod bebiztositani magad? Ha okmanyok nelkul meglatnak vele buktad, fuggetlenul attol hogy korozik-e vagy sem.
2015. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én hivatalosan akarom használni, átírva. Attól tartok nem lopott-e, hogy tudom leellenőrizni.
2015. dec. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!