Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hány napig tart egy autó...

Hány napig tart egy autó névreírása?

Figyelt kérdés
Harmadik napja ülnek a papírokon az okmányirodában. A kereskedésben azt mondták kb két nap alatt megvan. Ma járunk a harmadik napnál és még nem szóltak. Nem mozgok otthonosan ebben a témában de nem értem mi tart ezen ennyi ideig? Gondolom nem én vagyok az egyetlen ügyfél meg van egy bizonyos idő hogy hány nap alatt kell megcsinálni de ha ma nem szólnak akkor leghamarabb már csak szerdán fognak mert kedden nincs ügyfélfogadás.És akkor ott fogok tartani hogy egy hétbe telik mire méltóztatnak megcsinálni.Szégyen!Ha én így végezném a munkám már lehet nem lenne állásom.(hozzáteszem nyílván ez a kutyát nem érdekli de péntekre már szükségem lenne az autóra múlthét szerda óta gondoltam csak végeznek vele)
2016. febr. 29. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna a kereskedésre bízni az átíratást.

Egyetlen nap alatt meg lehet oldani, ugyanis, ha a szükséges dokumentumok megvannak az okmányirodában az ügyintézés 10-15 perc.

Az eredetvizsgálat lehet az, ahol esetleg több napot várni kell, no ott sem azért, mert túl bonyolult a dolog, az is 15-20 perc, de ha sok a vizsgára váró jármű, nem biztos, hogy előre veszik a tiedet a sorban.

Azért sem érdemes felügyelet nélkül, a kereskedésre bízni az átíratást, mert ha gond van az autóval, meglehet ők azt "okosban" megoldják, csakhogy ha majd te adnád el valamikor, s olvashatatlan az alvázszám, neked lesz kellemetlen.

A kereskedésekben a műszaki vizsga is sokszor "okosban" megy, nem költenek semmit a szükséges alkatrészek cseréjére.

2016. febr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!