Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül a kötelező...

Mennyibe kerül a kötelező biztosítás friss jogosítvány esetén?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogosítvány friss.. mennyit kell fizetni a kötelező biztosításért.. azt hiszem A00 a kategória mivel kezdő vagyok nem volt még ilyenem.. De szeretnék autót vásárolni ez pedig alap feltétel hozzá... melyik a legolcsóbb kinél hol érdemes ezt kötni ?

2016. máj. 10. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A netrisk.hu-n nézd meg, ugyanis a megvásárolandó autótól is nagyban függ. Ezen az oldalon meg tudod nézni az összes ajánlatot, és ki tudod választani a legkedvezőbbet.
2016. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem igazán tudom még milyen autót veszek vennék azt tudom hogy sok pénzem nincs rá.. :(


egyébként köszönöm ment a zöld kéz


(kipróbáltam egy fiát punto 1.2-es 44 kw 60 lovas-ra) 40 ezer jött ki egy évre (jó sok)

2016. máj. 10. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy a szórás biztosítónként. Nem csak a friss jogsi számít, hanem férfi/nő, lakóhely, használat jellege, extrák, rengeteg minden emelheti.

Csökkentő tényezők is vannak, társaságonként eltérően.

Az én kocsimra egyik évben a legkisebb összeg évi 21 ezer volt, a legmagasabb 160 ezer. Nem elírás!

2016. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalkulátorral nézd emg.
2016. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

nekem jogosítvány nélkül majd 50ezer volt 1 évre. 2. évre letornáztuk 12ezerre. jogsim is ekkor lett, bár ezt pont nem vette figyelembe a rendszer, mert a kalkuláláshoz még nem scanneltem be.

netrisk jó... figyelmesen kell kitölteni, és akkor még az ember bugyijának a színére is ad kedvezményt! de tényleg :)

2016. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

itt mire kell gondolni?


(valótlan adatok megadására) mert kérdezi hogy közalkalmazott e vagyok stb.. van e gyerekem ilyenek persze egyik se igaz...nem járnak utána?

2016. máj. 11. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Valótlan adatokat nem adhatsz meg. Csak miután már több oldalnyi adatot beírtál, az ember már szeretne túl lenni rajta. S akkor jönnek azok a kis jelölőnégyzetek, amire érdemes figyelni. Olvasd el mindegyikhez tartozó kérdést, akkor is ha elsőre úgy gondolod, hogy rád úgysem vonatkozik.

Mondjuk, ha az van oda írva (blöffölök), hogy gyermekeinek száma kitenne egy focicsapatot, de csak egyről tudsz, akkor nincs mit töprengeni.

De nem biztos, hogy azonnal beugrik, ha ugyanannál a biztosítónál van lakásbiztosításod is. Mert pl. több cég díjazza, ha többféle termékükre vevő vagy.

2016. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
pontosan... nyilván nem hazudsz, ahogy az előző írta, van lakásbiztosításod adott biztosítónál, akkor kedvezményt kapsz. akkor is, ha fogadsz tőlük hírlevelet... az ilyen 1-2%-okból a végére sok összejön ám! most hirtelen nem ugrik be a kérdéssor, de valóban, amin elsőre csak átugrottam, második olvasásra már bizony találtam olyat, ami rám is vonatkozik.
2016. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!