Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztosítás angol autóra...

Biztosítás angol autóra magyar állampolgárként? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy autót angliai tartózkodásom alatt, és az alapján amit olvastam a neten, ha van az autón MOT és TAX, akkor már csak egy biztosítást kell rá kötnöm és vihetem is. De a biztosítók oldalán nem enged árajánlatot kérni se angol cím nélkül. Mi a teendő, használhatok olyan címet is ahol csak megszállok pár napra? Vagy hogyan szokás?


Megköszönném ha valaki olyan felvilágosítana, aki hozott már onnan autót.


2016. jún. 9. 12:24
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Meddig tartózkodsz itt? Ha hosszabb időre akkor lesz lakcímed is ugye, nincs gond.


Ha csak felveszed az autót és mész is haza, akkor egy haverod lakcímét adnám meg. Logikusan előbb beszélj a haveroddal... :D

2016. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-5 napot leszek kint, saját lakcímem nem lesz, haveromét megadhatom, de így se sikerült olyan biztosítót találnom ahol elfogadják ezt úgy, hogy nem laktam ott több mint egy évet.
2016. jún. 13. 01:02
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:
És ha valaki frissen kiköltözik akkor több mint egy évig nem lehet kocsija?
2016. jún. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!