Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Angliabol szeretnék labon...

Angliabol szeretnék labon hazahozni egy kocsit, megtehetem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nepper, magamnak hoznam DONORNAK, tehát sose helyeznem forgalomba. Van rá mód, hogy hazahozták labon? Trelerezni nem akarok.

A kocsin van mot (műszaki megfelelője ha minden igaz)


2016. szept. 22. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van rajta muszaki, es forgalmi engedely akkor igen. De ha barmilyen papirja nem stimmel ugysem fogsz bejutni franciaorszagba.
2016. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg megteheted, ha van érvényes műszakija, meg rendszáma. Két dolog jut eszembe, mint kérdés:

1. ha igazoltat a rendőr, problémázik-e, mit kere egy magyar egy angol rendszámú autóban ?

2. a kinti forgalomból kivonást hogy oldod meg? (lehet-e olyan rendszámot kiváltani, mint pl. a mémeteknél, ami mondjuk egy hónapig érvényes)

2016. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez volna a kérdés, úgy tudom kinn a rendszámot még sem kapom az autóval. Tudnom kéne lehet-e kiváltani olyan ideiglenes rendszámot mint a németeknél amivel haza lehet hozni a kocsit, fedezi a biztosítást, stb...
2016. szept. 22. 15:40
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
Megveszed, kötsz biztosítást, otthon leveszed a rendszámot, "eladod" a kocsit, visszaigényeled a maradék biztosítást, kész.
2016. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
Van elég sok egyedi rendszám, egy M8-et biztos nem adnak oda csak egy londoni lakás áráért, egy normál rendszámot nem tartanak meg.
2016. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól ertem a normál rendszam jár a kocsival? Tehát csak biztosítást és road taxot kell ra intézni?
2016. szept. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!