Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogosítványhoz milyen...

Első jogosítványhoz milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés

Megvan a jogsim, már csak el kellene intéznem a papírmunkát, de fogalmam sincs merre induljak.


-EÜ kiskártya

-Alkalmassági

-Fogalmi vizsgán kapott vizsgapapír


Ezek vannak a kezemben, ezekkel hova menjek? Hallottam kell valami vizsgaigazolás az okmány irodába, azt hol tudom ki kérni?



2016. szept. 27. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden papíroddal beballagsz az nkh-hoz. Ott kiadják a vizsgaigazolást, majd megint minden papíroddal elballagsz a kormány ablakba, ahol csinálnak rólad egy sztárfotót és a kezedbe nyomnak egy csekket. Kb. 2 héten belül pedig boldogan vezethetsz. :)

Nálatok nem szokás kapni a vizsgabiztostól egy cetlit a sikeres forgalmi vizsga után?! Abban benne van minden.

2016. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Semmi cetlit nem kaptam, csak a sikeres forgalmi vizsga papírját, ennyi. :\

2016. szept. 27. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:

A forgalmi vizsgalap emlék, nem kérik sehol.

A NKH-nál személyi igazolvány és az elsősegély vizsga igazolás lell. Az okányirodában kérik az egészségügyi alkalmasságit

2016. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szép kis város lehet! :D

A B-t már régen csináltam, de tavaly előtt mikor megint vizsgáztam akkor már nálunk szokás volt osztogatni ilyen cetlit, amin minden rajta volt.

Jah azt az előbb elfelejtettem, hogy a vizsga után min. 3 nap, mire kiadják a vizsga igazolást.

Hogy miért azt ne kérdezd!!! Anno, '98-ban a papír jogsimat 3-4 óra várakozás után kiadták, most meg csak a vizsgaigazolásra kell 3 napot várni.

Amíg nem voltak számítógépek minden egyszerűbb volt! :D

2016. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dunaújváros pls.. :D
2016. szept. 27. 10:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Már 2 hete vizsgáztam amúgy, csak tegnap voltam EÜ-n, szóval remélem nem lesz ilyen gond, hogy nem adják ki. :)
2016. szept. 27. 10:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó ez a város, hogy még a forgalmi vizsgám sincs benne a rendszerben, amit két hete tettem le. Hát szánalom.
2016. szept. 27. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Az komoly!!!

Költözz el máris! :D


Amúgy itt valami turpisságot sejtek. Nem hiszem el, hogy az NKH-nál 2 múltán sincs benne a rendszerben a vizsga.

2016. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előírás, hogy 3 munkanap elteltével benne KELL lenni a rendszerben a sikeres vizsgát tett adatainak.

Valaki szóvá is tette, hogy minek arra 3 nap - az amhatáridő, addigra kötelező iktatni.

Biztos, hogy sikerült a vizsgád?

Esetleg elrabolták a vizsgabiztost?

2016. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy sikerült, itt van a kezemben a forgalmi vizsga minősítő lap, M betű rajta van, oktatóm mondta, hogy mehetek intézni mindent. Át lettem volna baszva, vagy mi?


Mondták is az irodában, nem én vagyok az első, aki így jár, hogy sikeres a vizsga, azt nincs benn a rendszerben. Más is járt már így..

2016. szept. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!