Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi átfutási ideje van egy...

Doki1968 kérdése:

Mennyi átfutási ideje van egy elvett forgalminak és rendszámnak mire visszakapom? Szolnoki állandó lakcímem van, de Pesten igazoltattak a X. ker. Ferihegyi gyorsforgalmi úton a KÖKI-nél. Azt mondták majd levélben kapok hivatalos értesítést.

Figyelt kérdés
Ezt én felgyorsítottam, hogy elmentem a Végrehajtóhoz (aki kivonatta a forgalomból) aki igazolást adott a visszahelyezhetőségről, de a Kormányablak csak vissza helyezte forgalomba, de nem tudja hol a rendszám. Állítólag futár hozza le Pestről, de mikor? Már több mint egy hete semmi hír, én meg nem tudok dolgozni az autóm nélkül.

#rendőr #rendszám #forgalmi #kormányablak #elvett rendszám #levett rendszám #gépjármű ügyintézés
2016. nov. 16. 09:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Már azt sem tudom kinek higgyek,hova küldi a Rendőrség a rendszámomat? A tulajdonos én vagyok,de egy cég az üzembentartó,kinek küldi?A Kormányablaknak küldi vagy az önkormányzatnak?Ki ezt mondja, ki azt. Állítólag 2-3 hét normális idő az ügyintézésre?Megőrülök a bizonytalanságtól, hogy 8 nap alatt még egy levelet sem kaptam,hogy merre induljak...
2016. nov. 16. 14:41
 2/4 Csontos Misi ***** válasza:

Nyugodj meg. A papírokat és a rendszámot a kormányablaknak fogják küldeni. Sajnos valós az átfutási idő. Ha az állami cégek intéznek valamit az mindig 2-3 hét vagy esetleg több. Ha viszont neked kell valamit intézned az 8 nap. A kocsi papírjait a rendőrségen meg tudod érdeklődni (azon az őrsön ahol elvették). Itt tudsz gyorsítást is kérni levélben érdemes beadni.

Sok sikert

2016. nov. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Misi! Pont úgy volt,ahogy írtad! Mentem intézni személyesen Bírósági Végrehajtó-Rendőrség-Kormányablak és VISSZASZEREZTEM 8 azaz NYOLC nap alatt (nem 30-60!) Köszi Misi, KÖSZI !!!
2016. dec. 3. 17:35
 4/4 anonim válasza:
8napig elhúzódott?nemár:/nekem pénteken vették el,azt mondták soroksáron,hogy kedden küldik le a helyi okmányirodába(martfű).én bíztam benne,hogy már mondjuk szerdán ők meg is kapják,így akár mehetek is aznap érte.
2018. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!