Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Azt mikor lehet megkérdezni,...

Azt mikor lehet megkérdezni, hogy kb. mennyibe fog kerülni a következő évi Gépjármű biztosításom?

Figyelt kérdés

Aegon-nál vagyok immár 2 éve. Most következik majd a 3-ik év, eddig elégedett vagyok velük. Úgy döntöttem, hogy náluk maradok 2017-ben. Hol lehet ilyen téren érdeklődni náluk, hogy milyen negyedéves összegekre számíthatok a következő évben. E-mailben, telefonon, kiszámolják, megmondják?

Kösz a választ.



2016. dec. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiszámolhatod nagadnak, arra van a kalkulátor.

Megkárdezheted a biztosítónál is, de azt ők nyílván nem számolják hogy a konkurenciánál van-e jobb ajánlat.

Kérdezés nélkül is értesitenek majd a következő évi kalkulációról.

2016. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudom kiszámolni magamnak, hol találok kalkulátort?
2016. dec. 9. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. 60 nappal az évforduló előtt megkapod a következő évi díjértesítőt és abban benne lesz minden.

Megnyitod pl. a netrisk oldalát és kiszámolhatod magadnak, hogy meliyk biztosító lesz az olcsóbb.

2016. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz.
2016. dec. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!