Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kell még hordani a kgfb...

Kell még hordani a kgfb igazolás szelvényt a forgalmi mellett vagy nem?

Figyelt kérdés

Régebben igazoltatáskor mindig elkérték a kgfb igazoló szelvényt is. Ha nem volt akár büntettek is.

Most is kell hordani vagy már nem büntetnek érte igazoltatáskor?



2017. jan. 23. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta nem kell az igazolás, mindent le tudnak kérdezni a nyalvántartásból.
2017. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, de nekem mást mondtak, amikor ellenőrzésre megállítottak. Nyújtom oda az igazolást, erre azt mondja, nem ellenőrizheti, nincs köze hozzá. Háromszor is megtörtént, szóval legalább három rendőr így tudja.
2017. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rendőrnek nem kell, de ha baleseted van, illene tudnod a kötvényszámod, hogy bele tudd írni a kárbejelentőre, amit mindketten aláírtok.

Szóval jobban jársz, ha magadnál tartod.

2017. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Pár hete koccanásos balesetem volt, én voltam a vétlen. Rendőrt hívtam, kérte az igazolást, mondtam, hogy online fizetek, nincs igazolásom. Azt mondta, rendben, kis pötyögés a gépén, aztán mondta is, hogy minden oké.
2017. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MINDEN esetben küld a biztosító igazolást. A befizetésről is!

Ha utalsz, akkor is. Ha online fizetsz, akkor is.

Amúgy ha nem hívsz rendőrt koccanásnál, hogy töltöd ki a baleseti bejelentőt???

2017. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogyan tölti ki a bejelentőt. Felírhatja az adatokat egy cetlire is, vagy telefonba, tabletbe stb. rögzítheti.

Régebben csak csekket fogadtak el. Ha nem volt kéznél, mutogathattál bármit.

Most már nem nézik sem a csekket, sem számlakivonatot, sem biztosítótól küldött igazolást.

2017. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!