Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tehetek, ha eladtam a...

Mit tehetek, ha eladtam a kocsimat es nem fizeti az illető a biztositast?

Figyelt kérdés
Üzembetartoival adtam el egy ismerősnek, de nem fizeti a biztositast. Lehet ebbol nekem valami problemam? Mit tudok csibalni?
2017. febr. 3. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: üzembentartóival nem adunk el kocsit.

2: Mivel ő az üzembentartó, őt terheli a felelősség/tartozás.

3: besétálsz az okmányirodába, visszavonod az üzembentartóit, és máris újra tied a kocsi. Viheted haza.

4: ne várd meg, míg a "vevőd" ezt megtudja...

2017. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!Ez az üzembentartó dolga!

Egyebkent meg te nem adtal el semmit!az üzembentartói az nem eladas!Az auto ugyanugy a tied!

Egyebkent minel tovabb jatsza ezt,higy nem fizet biztositast annal nagyobb lesz az az osszeg amit elobb utobb igy vagy ugy de be fognak vasalni rajta!

2017. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eladtad? Ugyan már, nem adtál el te semmit.
2017. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért van olyan érzésem, hogy nem bejegyzett üzembentartóról van szó, csak valami sajtpapírról (ha egyáltalán az volt), és csak kölcsön van adva az autó?

Ha rendes bejegyzett üzembentartó lenne, akkor őt értesítik nem a tulajt.


Kérdező, okmányirodában voltatok bejegyeztetni az üzembentartót? Ha nem, akkor te vagy aki megszívta!

2017. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Uzembetartoival eladva az auto, az nem eladas, hanem csak bejegyzes, a tulajdonjog nem valtozik. A biztositast az uzembentartonak kell kotnie maganak, ergo, ha o nem fizette, ot ertesitik, es az o sara. Az azonban jo kerdes valoban be lett-e jegyezve...
2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!