Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerdan forgalmi vizsga?

Szerdan forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Most megyek masodjara vizsgazni, eloszor megbuktattak (jogosan), mostanra sokkal jobban megy a vezetes es uj oktatom is van de elegge felek, hogy szemet vizsgabiztost kapok es azert nem sikerul, rengeteg penzembe van mar ez a dolog :(

2017. szept. 3. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mi a kérdés?
2017. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, de nem kell félni. Engem anno megbuktattak háromszor, de negyedszerre is magabiztosan mentem neki, át is mentem nulla hibaponttal. Menj oda úgy, hogy menni fog, ne legyél ideges, idegesen nem vezet jól az ember. Megcsinálod, és utána nem kell minden idióta szabályt betartanod soha többé ebben az életben, ez hajtson előre. :)
2017. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kerdes az, hogy milyen jotanacsokat tudnatok adni?
2017. szept. 3. 02:01
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Mosd meg a fogad.
2017. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért buktál meg először?


Légy nyugodt,ne ijedj meg,ha valami nem sikerül.(Én 1. percben megakadtam,beültem az autóba,és nem tudtam elindulni(-behúzott kézifék) Már majdnem a sírás kerülgetett,mégis összeszedtem magam,lenyugodtam,és újra gondoltam mi lehet a baj. Egy rossz szót nem szólt érte.) Nekem mindig mondta az oktatóm,hogy addig kell próbálkozni,ameddig a vizsgabiztos nem szól. Parkolás pl. ha nem sikerül,és elhasználtad a 2 javítási lehetőséget is,de az vizsgabiztos még egy szót sem szólt,akkor tessék nekiállni a 3. javításnak. Semmit nem veszthetsz vele, viszont néhány vizsgabiztos simán továbbenged,ha 3.-re ugyan,de szép szabályosan kijavítottad.

A tükörbe ne a vizsgabiztost nézegesd,mert sokat ronthat a teljesítményeden ha meglátsz egy mogorva arckifejezést.

Vizsgán rá kell játszani a fejforgatásra,tükör nézegetésre,az tetszik a vizsgáztatónak.

Indexekre nagyon figyelj,gyakori bukás,kanyarodás előtt tükörbe néz,oldalra fordul.

Zebrákat már messziről nézegesd,ha biciklis jön,ugyan nem kell átengedned,de általában a zebra előtt fél méterrel pattan le a bicikliről,gyalogossá válik és meg is buktál :( Pont ezért,számíts rá,hogy leszáll a bringáról!

STOP tábla vonalánál megállunk,bármi történjen.

Igyekezz pörgősen vezetni,tartsd az 50-et,ahol lehet,nem kell azért 40re beállni,mert vizsga van. Körforgalomba behajtás előtt,szimpla elsőbbségadás táblánál nem kell megvárni a világ túlsó feléről érkezőt,ha lehet menni,nem jön senki,nyugodtan mehet a kettes,nem kell mindig megállni és 1-esből indulni.

2017. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Körforgóba bementem a másik autó előtt és a vizsgabiztos szerint túl közel volt, az oktató szerint nem, de én igazat adok neki, legközelebb ott körültekintőbb leszek.
2017. szept. 3. 12:39
 7/7 Gombos Zsolt(Jeti) válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,annyi kiegészítéssel(amit érintett),hogy ha csak egy kicsit is mozog az autó,2. sebesség az indokolt és legjobb!A lényeg a magabiztosság,lendületesség és NYUGALOM!!! Sikeres vizsgát!;)
2017. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!