Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi behozatni Amerikából...

Mennyi behozatni Amerikából egy autót, ebayről? Lennének, , amik tetszenek, nem úgy mint használtautón de nincs kiírva a szállítási díj, min pl. egy műszaki cikknél. Honnan lehet megtudni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 25. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Trélerezni kell kint hajóztatni kell aztán vám is van meg ugye trélerrel haza is kellene hozni aztán kezdődhet a honosítási balektáncoltatás. Értelmetlen pénznyelő szopóág főleg ezért a semmilyen nagyondrága Fordért,de te tudod. Kb 1 milla rámegy de inkább több és beleőszülsz.
2017. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 milla kinn majd 10 szazalek majd 20szazalek majd nemet elso uzembehelyezes majd itthoni regado es honositas
2017. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélj egy erre szakosodott céggel. Itt a többség még egy érvényes német okmányos autó honosításához sem tud kellően pontos információt adni. USA bonyolult, mert eleve a szállítás nagyon nem mindegy honnan indul, Florida vagy Kalifornia kikötőig, onnan konténer, aztán megint trailer/konténer kiszállítás, aztán az átalakítások, vám, adók, járulékok, az átalakítások EU szabványra már nem is beszélve. Ehhez képest a műszaki, rendszám, okmányiroda semmi.
2017. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
26%
Az osszeg tutira 6 szamjgyu lesz....es kozel sem biztos hogy az első szám 1-essel fog kezdodni
2017. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

6 számjegy az a százezres tartomány...:)

Még egy Golf IV és megugorja a 100.000-et Németorstágból

2017. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Bocsanat.....elirtam.....nyilvan 7-re go doltam..
2017. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána fogok kérdezni ezzel foglalkozó cégekkel. Ez nem jutott eszembe, hogy át kell alakítani. Egyébként a Mustangoknál azt néztem, hogy a 6. széria USA-ban került kb 8 millióba, itthon meg 11-től indult, és igazából egy nagyobb értékű autónál elgondolkodtató, hogy ha kijön a papírok+szállítás pl 1-1,5 millióból, akkor még mindig lesz 1.5 millió spórolás, de nyilván itt egy nagyobb értékű autóról van szó.
2017. dec. 26. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:

az ebayes autovasarlasokkal az a baj, hogy nem vagy itt (USA) nem tudsz elmenni megnezni szemelyesen

a leiras alapjan kocsit venni zsakbamacska, raadasul ez nem is olyan Mustang amit megeri megvenni es peldaul restauralni es veterannak regisztralni, hogy aztan amerikai autos talalkozokon mutogasd

otthoni hasznalatra (munka, bevasarlas stb) pedig abszolut nem eri meg


nekem van a nyugati parton konteneres ismerosom es anno (mikor viccbol megkerdeztem, h mennyiert vinne el egy kocsit Mo-ra) azt mondta, hogy csak ma csak nekem 3ezer dollar... rokonom haverja, vagyis barati osszeget mondott, de ebben meg nincs benne a biztositas es az ado meg a vam

aztan ha otthon forgalomba akarod helyezni, akkor a regado elviszi az osszes penzed :(

plusz az atalakitasok, sarga iranyjelzo kotelezo!

2017. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a masik kerdesedre a valasz:

"Buyer responsible for vehicle pick-up or shipping" vagyis vagy ertemesz szemelyesen, vagy a ceg vallalja a kiszallitast, de csak orszagon belul

ez a Ford Michigan allamban van, ha fizetni akarsz a szallitasi dijert, akkor be kell irnod a varos 6 jegyu iranyitoszamat... egy random new yorki iranyitoszamra ennek a Fordnak a postakoltsege 600 dollar...Floridaba peldaul $720 es akkor meg mindig orszagon belul van a vas, erre meg rajon a nemzetkozi szallitasi dij, ami dollar ezrek!

2017. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 Milla plusz 1 a szállítás 9 Milla vam ügyintézés és vam 1milla tehát 10. Vamoltasd Németországban mert kisebb az áfa 19 százalék akkor 11.9 millanal jársz

És még nincs itthon regisztrálva meg apróságok 500e HUF legyen 12.4 Milla.

De ezt már leírtam csak nehezen olvasol és kezelsz számológépet.

2017. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!