Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó biztosítás németországban?

Autó biztosítás németországban?

Figyelt kérdés

Mennyire pontosak ezek a kalkulátorok?

[link]


Valahol olvastam, hogy azt is számítádba veszik, hogy volt-e autó már a nevemen, és hogy hány évig...ha nem volt, akkor az olyan mintha most csináltattam volna meg az engedélyt...

Mit kell figyelembe vennem?


2018. jan. 1. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy volt e autó a neveden csak akkor számit kinti vásárlásnál, ha ott is használod. Ha hazahozod és honositod akkor mindegy.
2018. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
check24 teljesen pontos, az összeset ezen kötöttem eddig. zongorázd végig és a végén majd kidobja az ajánlatokat. én a cosmosdirektnél vagyok a mostani 2 autóval. gyors és kárintézésnél is jók.
2018. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy figyelembe veszik ezeket a dolgokat, mint nálunk. Apám iratott a nevére német rendszámos autót (van lakcíme), és elfogadták az itthoni biztosítójától a besorolását, így jelentősen kevesebbet kell fizessen (nagyon drága ám Németországban a biztosítás). Másképp ő is nulláról indult volna, ha jól tudom.
2018. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mihez képest drága, és milyen autóra. azért pl 38 eurót fizetek az egyik focusomra,az itteni viszonylatban éppen nem drága...(és csak bonus 2-ben van) a masikra valoban draga lett, mert a nejem balesetezett vele és visszasoroltak, de alapból a0-ban is 50 eurora jött ki.ami draga, ha cascot (plane vollcasco) is kotsz melle, mert akkor nem ritka a 100 eurós (vagy felette) havidij se...
2018. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kinnt élek Németországban. Autó vásárlás előtt állok, egy civic VIII HB (FN1), 1,8 literes motorral lesz a befutó. Otthon volt a nevemen autó, nem tudom, hogy azt bele-e számítják...szal ez a check24 ezt nem veszi számításba. A check24 kb 600 eurót dobott ki a végén, és ez valahogy szürreálisnak tűnik, mert ismerőseim mind többet fizettek. Nem tudom mennyivel lesz drágább, ha úgy indulok, hogy nem volt még saját autóm.
2018. jan. 2. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
miert lenne mar szurrealis? attpl, hogy mas tobbet fizet? ha otthon volt bonuszod azt athozhatod ide es majd aszerint a biztosito ujraszamolja. ha nincs benne cadco, szerintem az evi 600 euro korrekt.
2018. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es

Az szép. Apámnak ugyancsak Focusra valami 500 eurót vonnak le egy évre a számláról.

2018. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na közben megnéztem, a bónusszal most ugrottam az enyémnél, igy az már B3-ban 38 euró. a másik a0-ban 71 euro. minketto ford focus, az elso 1.6 dizeles (2011-es), az A0-ban levo 1.6 benzines (2008-as), de ha nem lett volna kár, már ez is olcsóbb lenne, mert b1-ben lenne.
2018. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az allianz.de-n kiválasztottam az FS klasse0-át, úgy 1000 euróba jön ki,ha pedig ráklikkelek, hogy még nincs SF bónuszom, és csak az engedély kibocsátásának dátumát adom meg, akkor 600 euró.
2018. jan. 2. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
az allianz az egyik legdragabb, mast javaslok.
2018. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!