Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy töltsem ki az adás-vételi...

Hogy töltsem ki az adás-vételit külföldi értékesítés esetében?

Figyelt kérdés

Külföldre értékesítem a kocsim, és az szerződésen fel kell tüntetni az okmányok átadásának dátumát, de nekem azzal még be kell mennem az okmányirodába a rendszámmal és kilyukasztatni. Mit írjak be a szerződésbe az okmányok átadásának dátumához???

Előre is köszönöm a választ!


2018. ápr. 8. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglepő módon az átadás dátumát
2018. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ.

Az a baj te szerencsétlen, hogy nekem az adás vételivel valamint az okmányokkal be kell menni az okmányirodába, magyarán addigra szét van választva a négy oldalas adásvételi. Tehát okmány nálam, adásvételi szétszedve és a dátum nincs még rajta. Remélem érthető mostmár.

2018. ápr. 9. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hisztizhetsz, de akkor is így kell eljárnod.

Egyébként pedig, ha ennyire nem megy a dolog magadtól, akkor menj be a vevővel együtt az okmányirodába (mielőtt jön a következő hiszti; nem kell ott fél napot várnod, kérsz időpontot előre), vagy mondok egy harmadik lehetőséget. Aznap intézed el amikor átadod az okmányokat, voálá, stimmelni fog az összes dátum.

2018. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!