Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2018 ban muszály elsősegély...

2018 ban muszály elsősegély vizsgát tenni a B jogsi hoz?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy elvileg nem kell? Ez igaz? Csak KRESZ elmélet és aztovezetes gyakorlat? Hogy van ez?

2018. júl. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz, kell. De nem nagy cucc, csak a pénz beszedése a lényeg, legalábbis nálam úgy volt. Akinél se kép se hang azt is átengedték.
2018. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha még nincs másmilyen kategóriád, akkor igen, muszáJ.
2018. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha esetleg gond lenne mennyit illik adni? Hányan vannak és hogy zajlik a vizsga?
2018. júl. 24. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom máshol hogy működik. Én Tatabányán vizsgáztam. Kint kellett várni a folyosón, majd pedig behívták aki következik. Hárman voltak a vizsgáztatók, egyszerre három ember volt bent. Húzni kellett egy tételt, amíg valaki más felelt, addig felkészülni. Egy baleseti helyzet volt hogy mit kell ilyenkor tenni, pl biciklis elesik és a sarló a amit visz bele áll a nyakába és artériás vérzést okoz (nekem ez volt). Utána egy másik vizsgázóval stabil oldalfektetest kellet csinálni, majd pedig egy bábun bemutatni az újraélesztést. De mondom, nagyon jófejek voltak, előre rá volt írva a papírra hogy átment, utána csak oda nyújtották, lehetetlen lett volna megbukni 0 tudással is. De azért készülj fel. Ez csak nálunk volt így, máshol

nem tudom hogy megy.

2018. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen ez megnyugtató😀
2018. júl. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!