Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Suzuki swift 1.3 glx-nek...

Tele kérdése:

Suzuki swift 1.3 glx-nek mennyibe kerül kb az átiratása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára meglessz a jogositványom,most kezdtem el a gyakorlati vezetés oktatást.Most jött egy olyan lehetőség,hogy tudnék venni a szomszédból egy suzuki swift 1.3 glx-et friss műszakival normál állapotban,viszont az érdekelne,hogy mennyibe kerülne kb igy az átiratása?Sajnos pontos adatokat nemtudok lóerő,hengertérfogat,nem értek hozzá,és hogy jogositvány nélkül jelenleg mennyivel lenne drágább a fenntartása erre a max 2 hónapra?


2018. júl. 28. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra van a kalkulátor.

Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy két hónap múlva már lesz jogositványod, de az autó vásárlásnak nem feltétele a jogositvány.

Más kérdés, hogy érdemes-e fizetni a kötelező biztosítást, ha fél évig áll az autó.

2018. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalkulátoron nézz szét. Nekem 3 éve van jogosítványom, 3 hónapja vettem szintén 1.3 Suzukit, nekem a biztosítás, átírás (lényegében minden plusz az autón felül) úgy 98 000 Ft-ba fájt.
2018. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
98 ezer forint volt az autón felül csak a papirozás? Nem sok az kicsit? Van ez az online kalkulátor én ott számitottam,és valami 51ezer forintot számolt ki.
2018. júl. 28. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
"nekem a ► biztosítás ◄, átírás (lényegében minden plusz az autón felül) úgy 98 000 Ft-ba fájt.
2018. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eredetiség vizsga 20 ezer körül van, ha az eladó nem intázte el, márpedig az ritka.

A kötelező biztositás meg minimum 20 körül van, de lehet 50ezer (kalkulátor)

És akkor még kellene költeni az autóra is, vezérlés csere, olaj csere, szükséges javitások...

Az, hogy mennyire drága egy autó, aklor derül ki, ha majd eladod, de még a Suzukira is kell költeni.

2018. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Igen, ennyi volt kb.

Vagyonszerzési illeték: 22.500 Ft

Új forgalmi engedély: 6.000 Ft

Törzskönyv: 6.000 Ft

Eredetvizsga: 17.000 Ft


Ezen felül jött még a biztosítás, ami ~30 000 Ft volt + hozzá az adó. Lehet "csak" 90 vagy 85 volt, őszintén hirtelen nem ugrik be, de jóval közelebb volt a 100 000-hez, mint az 50 000-hez.

2018. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,végül úgy döntöttem amig nincs meg a jogositvány,addig nem veszek autót.Eddig is igy gondoltam,csak jött ez az ajánlat a szomszédból,és ezért gondoltam hogy megveszem mert közelvan.
2018. júl. 29. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!