Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Haverom most váltot biztosítót...

Haverom most váltot biztosítót 2 hete. Még nem küldték ki a zöldkátyát! De hétfőn hajnalba külföldre kell mennie a kocsijával! Mit lehet ilyenkor tenni ha nem jön meg addig?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverod maradjon a seggén, ha képtelen a biztosító ügyfélszolgálatát kérdezni.
2018. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha normális választ nem tudsz írni akkor inkább maradtál volna csendben!
2018. aug. 8. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csütötökön nem jön meg postán, akkor péntek reggel bemegy a biztosító ügyfélszolgálatára és kiállítatja.
2018. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zk kuldes altalaban nem automatikus. Ha van laba vagy autoja bemegy a legkozelebbi uf kapcsolati pontra es adnak, vagy felemeli a telefont es felhivja oket. Ennyire ne legyen mar cselekveskeptelen.
2018. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na végül kiderült hogy a bankban ahol a biztosítást kötötte ott akadt el a papír! Egyébként azért szólt nekem mert én ismerek egy illetőt aki ott dolgozik!
2018. aug. 9. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslat: biztositast biztositonal kossunk.
2018. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Verhetetlen ajánlataik vannak biztosítás terén! Egy 10-essel olcsóbb lett haver biztosítása is! Nekem is ott van és utasbiztit is ott kötöttünk! 2100 ft/fő 1 hétre! Sztem nem pénz érte!
2018. aug. 10. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!