Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi vizsga elévülési idő?

Forgalmi vizsga elévülési idő?

Figyelt kérdés
Ma sikeres forgalmi vizsgát tettem, az EÜ viszont még nincsen meg. A kérdésem hogy mennyi időm van megcsinálni, ugyanúgy 2 év mint a kresznél?

2018. nov. 14. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
147 év múlva is jó lesz az orvosi. Ha megéred az 500 évet, a mai szabályok szerint még mindig érvényes lesz a forgalmi vizsgád. Csak addig nem kaphatod meg a jogsit, amíg nincs elsősegélyvizsgád.
2018. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor meg lehet, csak kérdés, minek húznád? Az EÜ vizsga vicc kategória, minimális felkészüléssel teljesíthető. Nagyrészt a vizsgáztatók sem a buktatásra mennek, hanem arra, hogy tudd az alapokat.
2018. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. egy hónap maradt ki a kettő között és nem volt belőle semmi.

Forgalmi vizsgám október 10.én volt, elsősegély pedig november 7. Még aznap elmentem az okmányirodába, és három napra rá meg is kaptam a jogsim.

2018. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem húzom, rajtam kívül álló (munkahelyi) okok miatt fog csúszni egy kicsit. De köszönöm a válaszokat. És akkor az normális, hogy a sikeres forgalmi után nem kaptam semmilyen papírt, igaz?


Csak be kell majd menni az okmányirodába a személyes iratokkal a sikeres eü vizsgás papírral és az orvosi alkalmasságival, igaz? Tehát a Közlekedési Hatósághoz már nem kell menni semmiért?!

2018. nov. 14. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

már nem adnak papírt

elméletben nem kene menni,mert mjnden bent van a gépben


a gyakorlatban sok embert elküldenek, mondván, hogy a vöröskereszt rendszere nincs velük összekötve, így az elsősegéky vizsgaigazolás miatt mégis be kell menni

2018. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én október 17-én vizsgáztam, tegnap lett meg az eü-m és ma, nov. 29-en igényeltem a jogsit.

Csak az eü alkalmassági, az eü vizsga papír és a személyi+lakcímkártya kellett.

2018. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6. vagyok, eü vizsgára azért én szántam összességében kb. 8 óra tanulást (3 napi részletben, napi pár óra), mert van olyan vizsgaztató aki bizony komolyan veszi hogy tökéletes sorrendben láss el pl. ütőeres vérzést vagy full hibátlan mellkaskompressziót csinálj, ne csak "nyomkodd" a vizsgabábut. Mindenesetre az anyag nem vészesen sok, érdekes és simán megjegyezhető. A sorrend érdekes minden ellátásos tételnél ill. hogy mindennek bevágd a pontos tüneteit! (pl. tudj különbséget tenni egy stroke és egy infarktus vagy egy vénás / artériás vérzés közt és az ellátásuk között!)
2018. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sógornőm 2009ben tette le a forgalmi vizsgát,és annyira félt az eütől,hogy 2019ben vágott neki újra a jogsinak. Azt hitte kuka az egész,mikor kérték volna neki a kreszvizsgára az időpontot,akkor mondták,hogy neki megvannak a vizsgái,csak egy eü-t tegyen le... azóta vezet :)
2020. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!