Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Be kell fizetnem a biztosítást?

Be kell fizetnem a biztosítást?

Figyelt kérdés
Nemrég kötöttem négyhavis kötelezőt az autómra, megjött a csekk de kiakarom vonatni forgalomból az autót, be kell fizetnem a csekket vagy így fölösleges?

2018. nov. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Be
2018. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha engedik kivonatni anélkül, mi történik utána? Ha nem fizetem be?
2018. nov. 19. 14:40
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom mit kell ezt a dolgot így túl lihegni,tekintve hogy ha befizeted a biztositast de aztan kivonod az autot a forgalbol,időarányosan automatikusan visszakapod a befizezett penzt!
2018. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sajnos ott bukik meg hogy nem kapom vissza. 1 éve várom az éves biztosításom időarányos vissz fizetését és mindig csak terelnek. Akkor is befizettem egy éves biztosítást de 5./6. hónapban eladtam au autómat. Azt mondták hogy vissza kapom időarányosan, azóta is csak úgy jött. Most sincs kedvem 25 ezret bukni.
2018. nov. 19. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
befizeted mert be kell. aztán kivonatod. A kivonásról a határozatot és forgalmi amibe bejegyezték másolatát biztosítónak elküldeni. Különbözetet vissza kapod.
2018. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit bénáztál. Eladtam az autót augusztusban, két héten belül hozta a postást a pénzt, csak feltöltöttem az adásvételit...
2018. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!