Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha koccanok az én hibámból és...

Ha koccanok az én hibámból és 100%-ban elismerem a felelősségem, akkor is hívhat rendőrt akibe belementem?

Figyelt kérdés
Megtörtént eset. Belementem egy autóba, az én hibám volt, el is ismertem, betétlap is volt nálam, elnézést kértem és mondtam hogy töltsük ki. De a sofőr elkezdett velem kiabálni, meg elővette a telefonját hogy rendőrt hív. Mondtam neki hogy erre semmi szükség hiszen elismerek mindent. Ő felhívta őket, én meg beszálltam a kocsimba és ott hagytam, ha már rendőrt hív akkor úgy is megkeresnek otthon. De ez tegnap volt azóta nem kerestek.
2019. jan. 10. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Már miért ne hívhatna? Amúgy sok eszed van, ha tényleg kihívta őket akkor az már simán lehet cserbenhagyás. Be voltál b*szva, vagy miért mentél el? Ha valakit elcsapsz a zebrát akkor is tovább mész, mert valaki majd úgyis kihívja a mentőket, a rendőrök meg később úgyis megkeresnek a térfigyelők alapján otthon? Le ne késd a Dallast.
2019. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Nagy hiba volt,hogy elmentél!!!!! De erre rájössz majd amikor a rendőrök megkeresnek.

Ha rendőrt akar hívni akkor rendőrt hív,miért ne tehetné meg?

Nálunk a céges autók esetében teljesen mind1,hogy ki a hibás rendőrt kell hívnunk.

2019. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Áruld már, tényleg milyen megfontolásból nem vártad meg a rendőröket? Ha kihívja őket, és te nekik is mondod, hogy elismered a felelősséged (hisz el is ismerted korábban is), akkor majd megkérdezik a hívót, hogy ugyan miért telefonált. Semmitől nem kell ilyen esetben tartanod (amennyiben minden egyéb rendben van).
2019. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer belém jöttek, s hívtam a rendőröket. Engem akartak megbírságolni, mert indokolatlanul hívtam őket, hiszen már töltögettük a papírt, a másik elismerte a hibáját.

Végülis nem tették. Hármas koccanás volt piros lámpánál.

Ha helyesen gondolták, akkor embered kapott volna bírságot, de te is.

Azzal, hogy elmentél, sokat rontottál a dolgon. Szerencse és jó ügyvéd fog majd kelleni.

Rendőrt egyébként kötelező hívni, ha ember sérült. Illetve akkor is lehet, ha jelentős kárérték történt. Szóval ha nem sérült senki, kicsi az anyagi kér is, akkor a kiabálós is kapott volna egy szép csekket.

2019. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem kellett volna, nah de majd rájössz.

Ha megvárod a jardot sincs semmi, mint amikor megegyeztek. Így majd lesz.

2019. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem volt a környéken kamera, és a rendszámodat sem írta fel, meg adatokat sem közöltél, akkor lehet hogy szerencsés vagy, és megúsztad. Bottal üthetik a nyomodat. Csináltasd meg a nyomokat az autódon, és adjál hálát. Ha viszont megtalálnak, minimum felfüggesztett, és 1 millió költség.
2019. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi, megkeresnek..mivel nem volt személyi sérülés(akkor) ezért te abban a hitben vagy, hogy nem cserbenhagyás. Nos ha elhagytad a helyszínt, és tudtodon kívül a sértett mentőt hív, mert úgy érzi, hogy szédül....na onnantól kezdve bajban vagy(amúgy is)..és ez még csak az egyik probléma, ami baromi sokba fog kerülni... a másik a biztosító..kötelező ide, kötelező oda, majd megnézheted mekkora kárt okoztál..(a biztosító szerint)


néhányszor csúsztak már belém, rendőrt akartam hívni...érdekes módon nagyon tiltakozott mindegyik..az egyik alkalommal kiderült, hogy sem jogsija, sem érvényes műszakija nem volt..és épp ezért el akart menni..

2019. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
45%

Hívhat rendőrt. De te nem hagyhatod ott.


Tényleg mitől féltél? Be voltál bszva?

2019. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 D. Brasco ***** válasza:
93%
Ettől nagyobb baromságot nem is csinalhattal volna mint higy ott hagyod az embert!Ez sokba fog kerulni minden téren!
2019. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Ha rendőrt akar hívni akkor rendőrt hív,miért ne tehetné meg?"


Mert akkor bírságot kapok!

2019. jan. 10. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!