Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Köthetek cascot 2006 os autora?

Köthetek cascot 2006 os autora?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ha mast nem is, korlatozott, light verziot.
2019. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán. Én a 14 éves autómra is megkötöttem. Viszont nem volt túl sok opció arra,hogy melyiknél köthetem meg. 16 évnél öregebbre nem lehet már újat kb sehol se kötni.
2019. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Abban nem gátol meg egy biztosító sem, hogy fizess nekik, csak akkor ütközöl akadályokba, amikor károd keletkezik, és fizetniük kell. Én egy 13 éves autóra már véletlen se kötnék Casco-t. A károd töredékét térítik csak.
2019. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -Jani- ***** válasza:
73%
Éppen most vagyok benne egy "kellemes" casco ügyintézésbe: 11 éve fűzetjük a Casco-t egy biztosítónál, ahol minden más biztosításunk is évtizedek óta fut. Az autó új kora óta van nálunk, eddig sikerült 33000km-t beletenni, fedett helyen tartott, soha egy karc nem esett rajta, de sajnos koccanás történt vele május elején. Biztosító kijelentette, hogy évenként 5% az avulás, tehát ő max 50%-ot térít a kárból és ezen felül az önrész 10%-át is nekünk kell fizetni. Levezessem hogy megérte-e fizetni a casco-t 10 éven át? Amit a casco-ra költöttünk 10 év alatt, abból meglenne a javítás (amit most kell fizeti rész), sőt talán még maradna is... Magyarán tedd félre azt az összeget amit casco-ra költenél, mert az legalább nem kidobott pénz és a sajátkáros (vagy vétlen fél esetben) van mihez nyúlni, nem pedig neked kell fizetned jeletős részét a cascó díj mellett... Átverés az egész, a biztosítók abból élnek hogy az avultatással sokat nyernek, egy 6-7 évnél idősebb autónál már gyakran a felét sem állja a biztosító a javításnak... Még próbálok egyezkedni velük, de nem tűnik úgy hogy most olyan hozzáállásuk lenne mint amikor odahordtuk a pénzt hosszú éveken át minden biztosítással (pl KGFB, ingatlan, baleseti, casco...)...
2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyok vagytok jó taoasztalni hogy vannak még ilyen jó emberek akik segïtik a másikat👍
2019. jún. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!