Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikerülhet a B kategóriás...

Sikerülhet a B kategóriás vizsgám? Akik letették már véleményeket kérlek, nagyon nehéz? 17/l

Figyelt kérdés

Két nap múlva vizsgázok és nagyon félek tőle. Hivatalos programmal gyakorlok, ami nagyban megegyezik az eredetivel és azon az eddigi legjobbam 99% volt. Aki vizsgázott már annak milyen lett?

Ez inkább szerencse kérdése mert az első probálkozásom az 83%os volt, és azóta itthon folyamatosan átmegyek, egyre jobb eredményekkel..van okom félni?



2019. júl. 27. 11:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nincs okod félni. Ha otthon mindig sikerül, valószínűleg élesben is menni fog. De ha mégsem, akkor sem dől össze a világ.
2019. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a KRESZ vizsga lófing a forgalmi vizsgához képest. Mi lesz veled ott, ha már ettől a kattintgatástól be vagy tojva?
2019. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
A kreszt valaki megérti pár nap után, én mégis úgy vizsgáztam le forgalomból is hogy emlékezetből csináltam a dolgokat, persze vezetések alatt minden alkalommal volt probléma, a vizsga előtt is egy órával pl 30-as tábla mintha ott se lenne mentem vagy 40 körül, meg ilyen apróságok.
2019. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A KRESZ (elméleti) vizsgára jól fel lehet készülni, ott nagy meglepetés nem érhet.

Ez nem azt jelenti, hogy nem lehetnek új kérdések is a tesztlapon, de ha megtanultad a KRESZt, nem csak totóztál, kérdés-választ magoltad, akkor sikerülni fog.

Egy perc rengeteg idő, el kell olvasni a kérdést, értelmezni, megnézni a válaszokat, és kiválasztani a jót... ez 15-20 másodperc lehet átlagban, tehát az se gond, ha gondolkozni kell picit valamelyiken.

Fontos megnézni a válasz lehetőségeket, mert sokszor van egy majdnem jó (de rossz) is a helyes, és a totál hülyeség mellett.

2019. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Edike08 válasza:

Januárban volt a kressz vizsgám online tanultam itthon a tanfolyam végén annyi vizsga teszt amennyi belefért az időbe. Nem keveset csináltam meg mind 70 pont felett sikerült. Nyugi ha otthon megy a vizsgán is menni fog ugyan azok a kérdések lesznek. Gyakorolj minnél többet annál több kérdéssel találkozol!

Tegnap a forgalmi vizsgám is sikeres lett! Igaz az csak másodjára sikerült!

2019. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5 ügyes vagy, nem számít hanyadikként sikerült, a lényeg, hogy megvan :)

Én az elméletitől is nagyon félek, de a gyakorlatitól egyenesen rettegek.

Hétfőn lemegy az elméletim, kedden kezdem az egészségügyit, aztán amint ezek meglesznek indulhat a vezetés..csak lenne már vége🤦

2019. júl. 27. 22:23
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem kresz elsőre 73 pont, forgalmin meg csont nélkül átmentem. Szerintem elég könnyű minden. 17/L
2019. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7 gratulálok :) Minden simán ment? Milyen volt maga az elméleti vizsga, meg a vezetés? Azt mondtad, hogy nem volt nehéz, de úgy mégis..kíváncsi vagyok egy velem egyidős véleményére, hogy miként élte meg ezt az egészet :)
2019. júl. 28. 10:35
 9/27 anonim ***** válasza:

Az elméleti vizsgára tanulni kell, és akkor semmi gond nem lehet.

A vezetésre nem lehet könyvből tanulni, az csak gyakorlással fejleszthető, és ott nagyon fontos szerepe van az oktatónak, aki sokat tud segíteni, de egy rossz oktató hátráltatni is tud, sőt akár a vezetéstől is elveszi a tanuló kedvét.

Vezetéssel kapcsolatban nincs értelme a "milyen volt" kérdésnek, egyéni adottság függvénye is, hogy könnyen, vagy nehezebben fejlődik a tanuló, és a gyakorlati oktató segítő, vagy hátráltató tevékenysége - nincs értelme mások teljesítményét alapul venni, márcsak azért sem, mert sokan lódítanak.

2019. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
7# vagyok. A kresszre tényleg csak úgy tudsz felkészülni hogy rendesen megtanulod, és végigmész a próbakérdéseken. Oktatót SEMMIKÉPP ne úgy válassz hogy ki fogad a leghamarabb, mert a végén elveszi a kedved az egésztől, a jó oktató a kulcsa az egésznek. Kérdezz körbe, és mindenképp olyanhoz jelentkezz akiről csak jókat hallassz, még ha nála fél év is a várólista máshol meg 2 hét. Én így csináltam, és kb. én vagyok az egyetlen az ismerőseim közül aki imádott jàrni és elsőre átment, mert õk inkább sürgették a dolgot. Az is jó, ha az oktató inkább ledarálja 1-2 hónap alatt, minthogy hetente egyszer járj. Én a saját ontatómról CSAK pozitívat tudok neked mondani, és ha egészen véletlen Tolna megyei vagy, megadom a számát😅😅
2019. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!