Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikerülhet a B kategóriás...

Sikerülhet a B kategóriás vizsgám? Akik letették már véleményeket kérlek, nagyon nehéz? 17/l

Figyelt kérdés

Két nap múlva vizsgázok és nagyon félek tőle. Hivatalos programmal gyakorlok, ami nagyban megegyezik az eredetivel és azon az eddigi legjobbam 99% volt. Aki vizsgázott már annak milyen lett?

Ez inkább szerencse kérdése mert az első probálkozásom az 83%os volt, és azóta itthon folyamatosan átmegyek, egyre jobb eredményekkel..van okom félni?



2019. júl. 27. 11:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Igen köszi. Én is beszéltem vele azóta 2 szer, de nem tudott még semmit. Felírta+ nála a kartonom. Ennyi. Majd szól! Csak még azt sem beszéltük meg, hogy heti hány nap vezethetek, ...
2019. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem szokás megbeszélni☺️ nem mondanak általában semmit, max megközelítő kezdést, de gyakran az se jelent semmit. Majd felhív megkérdezi hogy hol laksz, odamegy érted az első órádra, és mindent megbeszélték személyesen. De amúgy gyakran nagyon nem bírják azokat, akik folyton hivogatják őket, jobban teszed ha csak vársz😅
2019. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze, nem is akartam hívni! Türelmesen várok. Köszi.
2019. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#22-es vagyok! Megőrjít a környezetem, mindenki azt mondja, hogy nem vagyok komplett, hogy ennyit várok, kérdezzek rá, de én még szeptemberben beszéltem az oktatóval, akkor azt mondta nem vagyok elfeledve, nem tudok már mit kérdezni Tőle és nem is akarok türelmetlenkedni. Neked is voltak akik "hülyének" néztek?
2019. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23as voltam és 24-es bocsi
2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze😆 Nekem is mindenki mondta hogy jelentkezzek át, én is ideges voltam hogy soha nem hívott fel, de TELJESEN megérte. Ha te is olyan jó oktatóhoz jelentkeztél mint én anno akkor érdemes várni☺️ Ráadásul mivel az oktató akinél voltam tempósan pörgette a dolgot, előbb lett jogsim mint a sok pattogó ismerősömnek akik hülyének néztek hogy mennyit várok.
2019. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!


Ha a jó oktatási módszerére és a türelmére gondolsz, akkor igen, olyan, mint a Tiéd. Nem tudom mennyire fogja pörgetni.

Egy volt tanítványa sokszor hívogatta, és nem haragudott. Nagyon korrekt ember. Volt szerencsém részt venni egy oktatásán.

2019. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!