Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma mostani elméleti KRESZ...

Ma mostani elméleti KRESZ mennyire nehéz? Annyira, hogyha 1 hónapot tanulunk rá akkor sikerülhet vagy pedig csak az agytrösztök tudják megcsinálni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz rá akkor nem gond. Inkább azok járnak rosszul, akik lassan olvasnak/értelmeznek szöveget, mert most szemetebb módon vannak megfogalmazva és jobban oda kell figyelni, hogy mire nyomsz.
2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglesz ne aggódj. Én gyakoroltam rá 1 hónapot és 75ből 74 pontom lett. Mindenki megtudja csinálni. Inkább majd a forgalmi vizsga miatt izgulj,mert ott az agyon képzett vizsgabiztosok,jó eséllyel 10 emberből kb 2 engednek át elsőre. Engem is megbuktattak egyszer Augusztusban megyek legközelebb. De velem már akkor elkezdett flegmázni,amikor beült,hogy adjam a személyimet. :) Velük sem kell foglalkozni...Arrogáns semmirekellők. Tisztelet a kivételnek. :)
2016. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulassal rohogve meg lehet csinalni.
2016. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyakorold a programot, és menni fog. Én 3x végigtoltam a teljes kérdésbankot, amiből 98%-ban helyes választ adtam.

Van egy-két kérdés amit máshogy értelmeztem, de összegezve egy kérdést rontottam el vizsgán, és azt is csak azért mert a mozgóképen szereplő rendőr az utolsó másodperc legvégén elfordult.

2016. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
HÚÚ köszönöm most megkönnyebbültem.Ezt a kérdésbankot hol lehet megszerezni?
2016. júl. 8. 16:37
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
A KRESZ nem olyan, hogy egy hónap alatt kelljen bemagolni. Alkalmazni kell a mindennapi közlekedésben és akkor a vizsgán sem lesz gond...
2016. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a program, az utolsó ismert teljes adatbázissal (tartalmazza az összes vizsgakérdést).

A felülete kicsit másabb mint a megszokott, (futtatható állományos, exe-s). Ezt böngészőben lehet megnyitni, és akár telefonon is lehet gyakorolni. Feltöltöm netre ha érdekel valakit.

2016. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném még a fenti hozzászólásomat.


A KRESZ vizsga átlényegült 90%-ban szövegértéssé. Nyakatekert megfogalmazás, sőt olyan rendőri szituáció, ahol nincs képpel illusztrálva.

2016. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dolgoztam egy telephelyen pár évig, az ottani egyik időtöltés a vizsgák, oktatások nézése volt (több száz alkalom). Portán voltam, a kamerarendszert nézhettem.

Igaz a mondás, ahány ház annyi szokás. Több száz órányi felvétel is készült, de a bürokrácia miatt nem tölthetek fel.


Pár tipikus, és extrém helyzetet osztok meg veletek. Az évek után már a vizsgabiztos járásából tudtuk, hogy ki a soros.


"A" kategória, rutin


- Az ábrándozó. Mindenfele néz, alig beszél, a vizsga végén ha valakinek nem sikerült, az azért volt mert vagy felborult, vagy nekiment a másiknak, esetleg a vizsgabiztosnak (egyszer történt, de műszaki hiba miatt -elszakadtak a fékcsövek, egymás után). Habár elkormányzással elkerülhető lett volna a vizsgabiztos felborítása.


- Az állandó siető. "Ferikém" siessünk, mert még nem reggeliztem, ebédeztem...

Másik eset, mikor ment a busza, és miközben vizsgáztak, már a papírokat írta, végeztével odaszólt, hogy a vizsga megvan, a motorokat lehet betoni.


- A bunkó(k)

"Így kell megjelenni a vizsgára? Hogy néz ki a haja?"

"Ilyen ruhát a madárijesztők hordanak"

"A mobiltelefonokat jobb lesz kikapcsolni a vizsgán, nem szeretem ha megzavarják a vizsga menetét"

"Ilyen cipőben az állatokat etetik"

"Büdös a szája, ha beszél forduljon el"

"Kissé idős magához az a nő. - Az a nő, az anyám"

"Kinek van ennyire izzadt szaga? Tudom, hogy drága a víz, de vannak közkutak"

"Ilyen mosollyal nyert egy utat a csillagba"

"Nem szeretem a tetoválásokat. - Az nem tetoválás, hanem kórházi öltés"

"Látom jó kedve van, nem sokáig"

"Aki bőgetni kezdi a motort, azt megbuktatom"

"Ha felborítják a bójákat nincs gond, összeszedik, mert következő alkalommal is szükségük lesz rá"

"A világítással nem játszunk. Fényorgonát a Tescoban lehet venni"

...


- A nagyothalló

Kezdhetjük?... 10 mp után a vizsgabiztos odafordul az oktatóhoz majd jelzi, hogy lehet kezdeni a vizsgát


Volt rá példa, hogy otthon hagyta a szemüvegét, és úgy vizsgáztatott le 2 tucat motorost, hogy az orráig sem látott.

Közben felborítottak pár bóját, letették a lábukat, nem irányjelzőztek, sőt az egyik még a bukósisakot is elfelejtette feltenni


- A sánta, akit mindenhova autóval kellett vinni


Szakadó esőben, mikor a víz hempergett a pályán volt aki vizsgáztatott, és volt aki megírta a papírokat

Előfordult, hogy az egyik motor oldaltámaszába megbotlott az okató, majd a vizsgabiztos, aki el is feküdt mellé.

Volt egy nagyothalló tanuló, aki kérte az oktatások ideje alatt, hogy beszéljenek vele hangosabban mert a sisak sokat tompít.

Végül sisak nélkül gyakorolt.


Ezen kívül számtalan eset történt, ezek maradtak meg leginkább. Sok korrekt vizsgabiztost is láttam, vagyis döntő többségük kiváló volt.

2016. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!