Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő volt, míg...

Nektek mennyi idő volt, míg eljutottatok a forgalmi vizsgáig?

Figyelt kérdés
Hány órát vezettetek a rutinpályán? Hány órát a forgalomban? És (ha kellett), hány pótórát kellett vennetek?

2019. aug. 19. 10:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, de itt B kategóriára gondolok most :)
2019. aug. 19. 10:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok. 2000-es évek elején még külön volt a rutinvizsga, és már azelőtt is dupla annyi órára volt szükségem, mint ami az előírt volt. Bizonytalan voltam, be voltam tojva attól, hogy megy az autó. :D Aztán végül egész jól összeszedtem magam, rutinból elsőre levizsgáztam, forgalomban meg másodjára. Forgalomban már nem emlékszem mennyi pótórát vettem, de volt belőle bőven.
2019. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
kb 40 percet egy üres nagy parkolóba, aztán irány a forgalom. 14 óra után volt egy oktatóváltás. 30 óránál még nem voltam olyan nyugodt, az oktató vitt volna vizsgára. Vettem még 4 plusz órát és teljes nyugalomba mentem vizsgára (hiba nélkül sikerült)
2019. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, jöhetnek még! :)
2019. aug. 19. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem egy év volt, tavaly január végén kezdtem és december 3-án lett meg a forgalmi vizsgám másodszorra. Első alkalommal voltunk csak rutinpályán, második órán már kimentünk a forgalomba. 74 órát vezettem összesen, az első vizsgámra 60 óra után mentem, de akkor még nem kellett volna.
2019. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

December elsején kezdtem vezetni, márciud 23-án vizsgáztam.

Rutinpályán nem vezettem kimondottan (a városban nincs is 😂), másik városban volt a vizsga, ott volt tanpálya. Így mire oda kerültem a mi városunkban már vezettem forgalomban, plusz ugye a közúton is. 2 órát voltam ott, akkor "üresen" (bólyák voltak) tanultam meg parkolni. Mivel mindig abban a városban vezettem, ha nem ment a pedálkezelés, akkor visszavitt a tanpályára és a dombon begyakoroltatta velem a csúsztatott kuplungot.

49 órát vettem, az ötvenedik volt a vizsgaórám. Egyáltalán nem bánom, hogy ennyivel mentem vizsgázni. Több barátom is van, aki 30 órával ment el vizsgázni, de nem mernek vezetni, illetve nem minden útvonalat vállalnak be (pl. 2 sávos körforgalom). Ellenben velem, aki magabiztosan ül az autóban, mert rendesen megtanított mindenre az oktatóm a 49 óra alatt, így a "bonyolultabb" útvonalakat is bevállalom.

2019. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 óra rutinpálya, 52. órám volt a vizsga, elsőre sikerült.
2019. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó és megnyugtató hallani, hogy nem ritka eset az, ha valaki több óra után vizsgázik le
2019. aug. 23. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:
igen,tényleg megnyugtató.Nekem is több mint 70 óra kellett.1 oktatóváltás,amit túl későn tettem meg,hamarabb kellett volna,nem 30 óra után.Persze az oktató szerint ez ritka hogy ilyen nehezen megy valakinek.(önfényező köcsög)Sokáig el is hittem sajnos.Pedig sok ismerősömmel is ez volt a helyzet.Egymást védik ezek,akármilyen tróger lehet a kollégájuk.
2019. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orvosi vizsgálattól forgalmi vizsgáig kb 5-6 hónap. De abból olyan 1-2 hónapot volt "üresen". Oktatóra várakozás, egyebek.
2019. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!