Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélyem...

Szerintetek mennyi az esélyem hogy sikerül a második forgalmi vizsgám? Az elsőnél az volt a hibám hogy nem jó ívben fordultam be balra kanyarodásnál. A vizsga biztos szerint elég jól vezetek és simán megadta volna a jogsit ha ezt nem szúrom el.

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent a nem jó ivben kanyarodás?
2019. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%

Szerintem annyi esélyed van, mint az elsőnél.

Esetleg több sávos útra fordult és nem a belső sávba, hanem a külsőbe.

2019. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan 50 szálalék... vagy sikerül, vagy nem.

Te vagy az, aki az egyirányú út jobb széléről akart balra kanyarodni, és a szabályt, és a vizsgabiztost okoltad a bukás miatt?

Forgalmi vizsgán egyetlen közlekedési szabályértésért megbuktathatnak, nincs egy perces gondolkodási idő.

2019. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az nem lehet oka a bukásnak. Nálunk sok olyan kereszteződés van, hogy ha a belső sávba fordulok akkor az utána kapásból elvisz balra, csak pár méter szaggatott vonal van így szabályosan átsorolni sincs lehetőség. Én emiatt úgy tanultam abba a sávba kell fordulni amelyik "jó irányba visz".
2019. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!