Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Frissen forgalmizottak/jogsizo...

Frissen forgalmizottak/jogsizottak, a forgalmi letétele után kaptatok az iskolától bármilyen papírt, vagy egyből mehettetek tovább (pl elsősegélyre)?

Figyelt kérdés

Múlthéten csináltam meg a forgalmit..

Így megvan a forgalmi és a kresz is,de az elsősegély még várat magára.

Az oktató azt mondta nem kell visszamenjek az iskolába már. Még nem értem el az iskolát,nem tudom,állítólag ma munkanap van,mégse lehet senkit elérni..

Szóval ti kaptatok valamilyen papírt magától az iskolától forgalmi után?


2019. aug. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősegélyt bármikor lerakhatod, csak úgy simán is ,ha vezetni se kezdesz el....

Egyből csinálhatod az elsősegélyt és ha az meglesz akkor mehetsz a jogsidért.

Én is az elsősegéllyel zártam a sort

2019. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azt kihagytam,hogy a mehetsz a jogsidért az okmányirodára vonatkozik. Én még a közlekedésinél kezdtem aztán okmányiroda,de a már nem is annyira új rendszerbe a számítógépes rendszernek köszönhetően mikor mindened megvan 2-3 nap és egyből okmányiroda ahol látják a gépen a dolgokat
2019. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Én mondjuk az elsősegélyt menet közben csináltam, az autós iskola ahova jártam ott mondták hogy összeszednek kb 25-30 embert és akkor az oktatást megszervezik, utána meg vizsgára nekünk kell bejelentkezni de arra is adtak segítséget. Ott ugye úgy csinálták hogy több turnust szedtek össze, mi voltunk azok akik a kresz vizsga után mentek, de voltak előttünk olyanok akik már szinte végeztek a teljes vezetési órákkal és már csak ez volt hátra, de voltak olyanok akik még csak a kresz elején tartottak, meg volt olyan ember aki még egyáltalán nem kezdte el de az elsősegélyt meg akarta csinálni.

A lényeg hogy ha megvan az elsősegély vizsga kapsz erről egy kártyát hogy sikeresen elvégezted és ennyi.

Ha a forgalmi vizsgád is sikeres volt akkor a kiskönyvedbe beleírják az "M" betűt tehát megfelelt ugye és azzal, az orvosi papíroddal, meg az elsősegélyen kapott kártyáddal elmész az NKH-hoz ott kikérsz egy igazolást amit pár napon belül átvehetsz és ha ez is megvan na akkor mehetsz az okmányirodába intézkedni, midnen papíoddal, és az okmányaid, személyi, lakcímbejelentő legyen meg, meg persze vagy kérsz előtte csekket, s befizeted mert csak annak az igazolásával léphetsz tovább, vagy viszel magaddal egy bankkártyát és azzal fizetsz.

2019. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma szombati nap van hivatalosan. Csak a vizsgalapot kaptam meg, pár nap múlva battyogtam be a kormányablakba, mondjuk nekem már megvolt az elsősegély. Viszont ahhoz nem is kell a forgalmi vizsga, szóval nyugodtan mehetsz elsősegélyre.
2019. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kresz és a forgalmi vizsga között csináltam meg,semmilyen levelet nem kaptam.A sulihoz nem volt semmi köze az elsősegélyhez.
2019. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!