Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 2hónapja meg van a jogsim, nagyon ritkán vezetek, mert nem mindig van rá lehetőségem. Ha az úton vagyok semmi baj nincs. De mikor parkolni kell, ki kell állni a garázsból, vagy csak tolatni kell lefullasztom a kocsit. Ma sem bírtam kiállni a garázsból tolatva mert vagy 3x fulladt le a kocsi. Nincs ki segítsen, és az oktató sem tud vállalni annyian vannak sajnos nála. Teljesen kétségbe vagyok esve, már bőgtem is ma ez miatt.... 25/L

2019. aug. 26. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, még senki.
2019. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Armstrong01 ***** válasza:
95%
Ha van épp autó fogod és gyakorlod. Ki-be állsz a garázsból. Fogsz két palackot és közé parkolsz.
2019. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
2-es, ahhoz ész kell. Inkább sír, az megoldja :D
2019. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom, hirtelen engeded fel a kuplungot. A mai injektoros autókkal vízszintes terepen, ha már megmoccant az autó, akkor simán gáz nélkül is lehet tolatni, csak a kuplunggal játszva, én úgy szoktam kiállni az udvarról. Elengedem a gázt, és a kuplungot engedgetem fel annyira, hogy mozogjon a kocsi. De ha ez nem megy, akkor indulás előtt adsz egy kis gázt, aztán óvatosan engeded fel a kuplungot, a fogási pontig, és ott szabályozgatod, de teljesen nem engeded fel, mert akkor csak gyorsan tudsz tolatni, ami neked nem megy. Ha lefullad, akkor következő próbára már több gázt adsz. Szükség esetén, ahogy engeded fel a kuplungot, úgy lehet több gázt adni. Tényleg csak az van, hogy próbálgatni kell az elindulást, pl. egy üres parkolóban.

Egyébként meg, olyan ronda nem lehet egy 25 éves lány, hogy valamelyik szomszéd férfi ne segítene neki 10 percet, ha megkéri...

2019. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha közel lakunk, szívesen segítenék. Írj rám, ha gondolod.
2019. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös, és ha ronda?
2019. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Több múlik a távolságon, mint a kinézeten.
2019. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, ha nem 25L lenne akkor nem segítenél neki. Na valld be, egy jó kis kósza numerára vágysz, hátha lesz valami :D Na :D
2019. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó, legyen, igazad van. Minden vágyam ez. L
2019. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze. L :D
2019. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!