Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki járt már hasonló cipőben?

Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy mi a tapasztalat, az autós iskoláknál, aki a 4. negyedéveben, azaz ősszel kezd vezetni, kb. melyik hónap az átlag kezdési időpont?

2019. okt. 2. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán le tudsz annyit vezetni.

Az ismerősöm (én voltak az első néhány válaszoló) miután nagy nehezen kapott hónapok után időpontot, tudott vezetni egymást követő 2 napon, majd legközelebb egy hónapra rá megint 2 nap, és 5 hónap után 18 óránál tartott. Ekkor váltott oktatót, és néhány hónappal később meglett volna a jogsija. Annak nincs értelme, hogy vezetsz két órát, majd hetekig nem mész.

2019. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! majd kiderül mikor mennyit tudok vezetni, milyen sűrűn. Egyelőre várok. Csak jókat mondtak az illetőről. Én választottam, beszéltünk 1 hónapja, akkor azt mondat nem felejtett el, éppen oktatott... Megköszönte a türelmemet. -nemhiszem, hogy csak én várok rá, Küldött egy e-mailt szeptemberben, amiben kb 11 név volt, gondolom ők is várakoznak még. Tudja mit ígért, gyakorlatilag én ajánlottam munkát neki, nem fogok s***et csinálni a számból. A többi oktatónál is ez a helyzet sajnos. Ordibálós terroristánál meg nem szívesen vezetnék, ha már fizetek érte, legyen jó. Megfontolandó amit írtál, hogy váltott az ismerősöd, de a váltás sem megy varázsütésre itt felénk. Ergo, lehet ha váltanék, arra is hónapokat kellene várnom.
2019. okt. 4. 08:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Oké, csak aztán ne legyen probléma, ha esetleg tavasszal még nem vizsgázol :)
2019. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, az nem baj. Úgyis leghamarabb jövő nyáron szándékozom messzebbre autózni. A jó munkához idő kell.
2019. okt. 4. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!