Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem lehet...

Létezik olyan, hogy nem lehet valakit megtanítani vezetni?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem a jogsit, 3 hét alatt megcsinàltam az e-learninget, elsőre meglett a vizsga, aztán jött az elsősegèly az is meglett elsőre, nem sokkal később elkezdtem vezetni manuàlis váltós autón, és minden egyes órán nagyon ideges voltam, remegett a kezem, ha párban voltunk akkor mégjobban, mert akkor csak az járt a fejemben, hogy ketten nézik minden egyes mozzanatomat, és folyamatosan hibáztam, későn váltás, lefulladàs, stb. Mondjuk az oktató sem volt a legjobb, mert sokszor "viccelődött" mindenféle szexuàlis témával vezetés közben, vagy megpróbàlta simogatni a combom/hajam, és a páromról kèrdezgetett, és mindig belenyúlt a pedàlokba, a legvégén a 29 óra után pedig azt mondta, hogy ha lerakok neki 100 ezer forintot, akkor megtanít parkolni, de ha nem, akkor nem enged vizsgázni sem(tudom, ez nem az ő döntése, de ha nem tudok parkolni minek mentem volna vizsgára?). Úgy érzem, hogy egy csődtömeg vagyok, létezik olyan, hogy valaki akkora balfèk mint én, és nem lehet megtanítani vezetni? Nagyon félek attól, hogy soha nem lesz jogsim, mert olyan szakmàt tanulok amihez mindenképp kell majd autó.

Tudom, ez most nagyon úgy fest, mint valami hiszti, de én csupán csak be vagyok pànikolva, mert rengeteg pénz benne van és egyelőre nem tartok sehol.

Csak értelmes válaszokat kérnèk!


2019. okt. 18. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%

Mondhattok akármit, az nem igaz hogy annál az oktatónál senki nem tud megtanulni vezetni.

Mert ha így lenne akkor lehetne azt mondani hogy ő a hibás.

De sok páciens közül néhánynak semmi érzéke nincs az autóhoz.

Az hogy te is meg a többi is pánikol , előbb kezeltesd magad és aztán kellene menni autót vezetni. Vagy még utána sem, jobb lenne az a többi autósnak, hogy lenne aki akár életben maradhatna.

Bármilyen érdekes és szokatlan én nem neked adok igazat, hanem az oktatódnak.

MÉG HA LE IS LESZEK PONTOZVA !!!

2019. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, léteznek atom balfék emberek, akik olyan szinten fakezűek és falábúak, hogy még biciklire sem merném ráültetni őket. De az írásodból semmi nem derül ki arról, hogy tulajdonképpen hogy is megy neked a vezetés. Csak az, hogy az oktatód egy nyomorék. Egy az, hogy a parkolást rögtön a legelején kellene tanítani, hogy ha a tanulóvezetés során menni kell valahova, akkor ne okozzon gondot, másrészt pedig hogy ne a vizsga előtti utolsó 2 órában legyen összecsapva az egész. Normális oktató ezért viszi 2-3 óráig rutinra a tanulót (ha van rutinpálya), és ott meg lehet tanulni a parkolást. A zaklatás meg no comment kategória. Én az utolsó találkozásotokkor a helyedben szétvertem volna a fejét (vagy hívtam volna egy férfi ismerősömet), ha szemtanú nélkül csinálod, akkor úgysem tudja rád bizonyítani soha. Jól tetted, hogy váltottál.
2019. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!