Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a női...

Mi lehet az oka, hogy a női oktatómmal nem megy a vezetés? Valakinek volt már ilyen esete?

Figyelt kérdés

Augusztusban kezdtem el vezetni tanulni most járok a 16.óránál. Az iskola miatt csak a hétvégén tudok menni de így is van, hogy 3 hétig nem hív az oktató ez persze többször is előfordul.

Egy házaspár az oktatóm/oktatóim és mindketten más más autókkal vannak. Ha a férfi oktatómmal vagyok általában jobban megy a vezetés míg a női oktatómmal folyton csak hibázok illetve azt is észrevettem, hogy a női oktató nem igazán bízik bennem vezetés téren pl.: ha piros a lámpa lelassítom az autót és mielőtt megállna az autó egy nagyot bele fékez pedig megállnék és még van egypár ilyen eset.

Illetve mindketten máshogyan oktatnak és máshogy mondanak dolgokat, például a férfi oktatóm máshogy mondja, hogyan parkoljak be és ha úgy csinálom a női oktatómmal akkor levagyok szidva, hogy így nem lehet parkolni. Ilyenkor teljesen megvagyok zavarodva.


Lassan már oda megy ez a dolog, hogy a női oktatómmal nem szívesen mennék vezetni. Lehet bennem van a hiba és én vagyok rossz de nem tudom.


Valakinek volt ilyen tapasztalata?

A válaszokat előre is köszönöm.


17/l



2019. nov. 2. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem is hallottam, hogy valakinek két oktatója legyen egyszerre.

A tanuló részére is kellemetlen, bár lehet némi előnye is, de gyanús, hogy szabálytalan az ilyen.

A tanulónak egy vezetési kartonja van, ami elvileg egy oktatóhoz rendelten érvényes.

2019. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük, hogy csak az egyikhez akarsz járni
2019. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valójában a férfi a rendes oktatóm akivel lennem kell de mivel nem mindig ér rá ezért a feleségével is megyek és jobban a feleségével kell mennem.

Sajnos nem tudom mondani nekik, hogy csak az egyikkel legyek mert azt mondták akkor nem fogunk haladni bár így se nagyon haladunk.

2019. nov. 2. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont válts oktatót (iskolát) mert így nem lenne értelme majd vizsgára menni, ha nem tudod eldönteni, hogy melyik oktató tanácsait kövesd.
2019. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy borzalmas oktatóm. Nem ment vele a vezetés, bizalmatlan voltam az úton, nem bízott bennem, egy idegbeteg volt. A másik nyugodt volt, ott sose hibáztam, magabiztos voltam végig. Váltanom kellett volna egyből, buktam rajta több mint 100k-t...


Itt te vagy az aki egy szolgáltatásért fizet, nem ők jótékonykodnak, ezt ne felejtsd el. Ha nem érzed azt, hogy a feleségével jól megy, mondd meg hogy csak a férfival akarsz menni, mert úgy magabiztos vagy. Találj ki valamit. Vagy menj egy harmadikhoz, ha úgy gondolod az egyszerűbb.

2019. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem is váltani fogok.
2019. nov. 2. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyan, hogy hivatalosan két oktatód van, ilyen nincs.

Minden oktató más ember, más személyiség, máshogy oktat. Nincs ebben semmi meglepő, hogy nem egy stílus a két ember.

Egyébként 16 óránál teljesen normális, hogy ő is fékez, akkor is ha tudod hogy fékezned kell, és fogsz is fékezni.

2019. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem lehet két oktatót, mert ketten kétfélét tanítanak és összezavar. Az ugyan jó, hogy több autón tanulsz vezetni (én is 2-n tanultam, csak egy oktatóval), de ez így semmiképp sem célravezető. Mondd meg a férfi oktatódnak,hogy csak nála vezetnél, és ha tényleg nevetségesen kevésszer tudsz menni akkor keress másik oktatót.
2019. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik iskola? Sarkadi?
2021. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!