Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki agresszívan vezet, az...

Aki agresszívan vezet, az ennek tudatában is van, vagy ez ösztönből jön és fel sem tűnik?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran azt veszem észre, hogy egyre kisebb követési távolságot tartok és zavar, ha kicsit is lassabban mennek előttem. Általában észbe kapok, hogy ezt nem kéne csinálni, de aztán mégis újból megtörténik. Eddig úgy gondoltam nem vezetek agresszívan, de kívülről lehet, hogy úgy tűnik?
2019. nov. 3. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű olyan autót vezetsz, amivel könnyebb áthágni szabályokat.

Próbálnád az én 68 lóerős szarommal ugyanezt, abban azért kapok idegrohamot, mert mindenki a sggemben lohol.

Én tudom magamról, hogy agresszív vezető vagyok, ezért nem is akarok erősebb autót venni.

Nagyon szabályozni kellene, ki, milyen autóban ülhet.

Sajnos kevesen ismerik fel önmaguk határait.

2019. nov. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hírnök válasza:

amit leírtál az tapasztalat hiánya, vagánykodás, meggondolatlanság


Ez egy stílus. Nem gondolom, hogy egy magánéletben félénk visszahúzódó ember "agresszívan" fog vezetni.

2019. nov. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég visszahúzódó meg csendes vagyok, de általában 10-20 km/h-val a megengedett sebesség felett megyek, van, hogy 50 km alatt 8 kocsit előzök meg. De nem tartom magam agresszívnek, még sose dudáltam senkire, nem megyek a másik mögött pár m-re, nem vagyok ideges, ha 70-nel megyünk, és éppen olyan útszakasz van, hogy nem lehet előzni. De ahol lehet, ott dinamikusan és gyorsan közlekedek.
2019. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: Az enyém is egy hasonlóan gyenge "szar", és pont ezért zavarnak a tötymörgők, mert sokszor elveszítem miattuk a lendületet. Én meg azért szeretek haladni. Mondjuk a kérdés kiírása óta eltelt már egy kis idő és tudatosan visszábbvettem a dologból, mert nem akarok bunkó lenni, de továbbra is nagyon zavar, ha egerésznek előttem. Előzni meg ezzel a gyenge autóval nem lehet csak úgy bármikor.
2020. jún. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!