Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért egyre több az ilyen...

Miért egyre több az ilyen agresszív sofőr, mit gondoltok az ilyen autóvezetőkről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 15. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a járművezetők agresszívebbek, ha nem az emberek úgy általában feszültebbek.
2019. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Az első jól írja. Hiába tanul sok ember agykontrollt, jógát, és egyéb önmegvalósítő, rekreációs dolgot, nagy haszna nincs, hanem inkább ez...
2019. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem tudom, tényleg egyre több-e az ennyire aggresszív, vezetésre amúgy véleményem szerint abszolút alkalmatlan ember, vagy csak egyszerűen sokkal könnyebbé vált az ilyen eseteket megosztani a szélesebb közösséggel? (Ne feledjük, azért 5-10 éve egy ilyen esetet max. akkor írt meg szélesebb tömegeket elérő médium, ha épp ott volt egy újságíró vagy rendőrségi közlemény ment mondjuk az MTI-hez. Ma meg egy poszt elég valamelyik népszerűbb tematikus csoportban, amit szemléznek a hírportálok és hopp, máris országos hír van belőle!)


Amúgy meg kártérítés, dologi és nem dologi kàrért egyaránt, jogsi bevonása pár hónapra, kötelező bocsánatkérés és szigorított pszichológiai alkalmassági vizsgálat. Ezekre volna szükség.

2019. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Legutóbb, amikor Pesten jártam, szemtanuja voltam, ahogy felbosszantotta magát a sofőr, amiért nem engedte ki a másik, ezért szándékosan beletolatott az autójába.

De itt vidéken is mindennapos, hogy egy apró eset miatt ráfekszenek a dudara, mutogatnak, kiabalnak, esetleg ki is szállnak keménykedni.

Legutóbb nekem egy fiatal nő mutatott be és anyázott, mert a parkolóból kihajtva nekem volt elsőbbségem és nem neki. Egy ilyen eset az egész napomat el tudja rontani és kb ember undorom lesz.

Alkalmassági, pszichológiai vizsga kéne szerintem jogsihoz. Néhány évente megújítva.

Nagyon sokan jobban tennék, ha inkább buszoznának. Persze ott is alkalmazkodni kell másokhoz, de legalább nem veszelyezteted a többi utast.

Egy autót vezetni nagy felelősséggel jár.

2019. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek alapból agresszívek, a közlekedés alapból bosszantó tud lenni és ehhez hozzá jön az autó biztonsága és ereje által nyújtott kivagyiság és kész is a baj.
2019. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Na mi a baj a 3-as válasszal? Érveket írogass, ne a piros gombot nyomkodd, mint egy hülyegyerek!
2019. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek még vezetnie sem kell, már idegbeteg....

Lásd gyk, aki itt idegroncs, azt az utcára se engedném ki.


Amúgy Budapesten bármi lehetséges, ami ott megy, az katasztrófa.

Még a legbárányabb lelkületű emberekből is képes kihozni az állatot, ami ott megy.

Pláne pénteken, vagy munkaidő utáni órákban.

Talán éjjel 3 körül lehet a legnormálisabban közlekedni ott.

Agyrém az egész.

Felújítás felújítás hátán, és ezen nyerészkedő politikusok miatt esnek egymásnak az emberek.

Amúgy valóban sokkal komolyan pszichológiai teszthez kellene kötni a jogosítványt.

De akkor ki venné az üzemanyagot? Kevesebb adó, stb....Viktorka ezt nem akarja.

2019. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!