Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti ebben az esetben félreállná...

Ti ebben az esetben félreállnátok?

Figyelt kérdés

A mai nap este 5 körül haladtam hazafelé a munkából, mikor egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy a mögöttem haladó személygépkocsi erősen a s*ggembe tapad, elkezd refizni, valamint dudálni... Valószínűleg azt akarta elérni, hogy álljak félre, mert kismillió lehetősége lett volna megelőzni, de nem tette... Egy bizonyos idő után egyértelművé vált a szándéka, azt szeretné, hogy húzódjak félre és álljak meg...

Azonban nekem r*hadtul nem volt kedvem egy idegen villogó, dudálós f*skalaphoz, így ráléptem a gázra és magam mögött tudtam... Egy darabig gyorsult velem együtemben, de aztán megunta.. (kb 5-10 percen át folyamatosan villogott és dudált, ennyi volt az egész folyamat)


Ti mit tettetek volna a helyemben? Szerintetek illett volna megállnom?



2019. dec. 5. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek túlnyomó része idióta, ezen pedig nem változtat az hogy épp vezet az ilyen.

Én ilyenkor annyit csinálnék férfiként hogy amint módom van rá megállok az út szélén, kiszállok és elindulok az autója felé(feltéve hogy megáll és nem gyorsít ki kikerülve...) megvárom míg lehúzza az ablakot és jól pofán verném, utána még kapna ha kiszállna.


Ha egy ilyen barom csinálna nekem az ünnepek előtt egy jelentős anyagi kárt, a helyszínen ájultra verném mérgemben, utána meg megbánnám, mert járkálni a bíróságra stb.

2019. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez is egy megoldás...


Végülis ha belegondolunk én is egy nagy f**z voltam és az én manőverem is teljesen balesetveszélyes volt akárcsak az övé, de nekem nem volt ahhoz idegrendszerem, hogy lehúzódjak és kérdőre vonjam...

Egyszerűbb volt a gázra lépnem és elkezdeni "versenyezni" vele...

2019. dec. 6. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Igen, nekem volt olyan szitum friss jogsisként, hogy csúszós jeges úton lejtőn rámtapadt egy ML Mercis és mutogatott,villogott lényeg az volt, hogy bemutatott, pedig istenemre eskű, hogy 45-el mentem városba lejtőn, nem cammogtsm 20-al.


Aztán utána 2 hétig kísértett, mert minden nap mögöttem jött egy 1 km-t ,direkt előbb ondultam akkor is ha később akkor is cdak akkor elkéstem a suliból. Már kamerát is vettem, de akkor már nem jött és többet nem láttam, csak a rendszámra emlékszem grb-60@ , örökre megjegyeztem. Ha most megtalálnám (ki van vonva , direkt ezért lett ügyfélkapum) biztosan megverném, én eddig senkit nem bántottam, de őt igen, pofáját sem felejtem el soha. Jeges úton majdnem betolt a kamion elé...


De felcsesztem magam.. aludni nem fogok most asszem...

2019. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van jópàr idióta az utakon, de az egyetlen helyes és hosszú távon is kifizetődő módszer, ha minél távolabb tartod magadtól az ilyet. Én például jobb index és finom lassítás kombinációjával az első adandó alkalommal elengedtem volna, szórakozzon mással. Pofán verni, fenyegetőzni nem szerencsés, hiszen már tudod, hogy egy idiótával van dolgod, aztán ki tudja, milyen más módon próbál meg kárt tenni benned.
2019. dec. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Mindkettőtök jogsijat azonnal bezuzatnam...
2019. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel érdemlik ki egyesek, hogy meg akarják állítani őket az utakon, hogy beléjükkössenek
2019. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!