Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit kell csinálni ebben az esetben?

Körülbelül két éve szereztem B kategóriás jogosítványt és akkor még kellett a vezetéshez szemüveg, viszont azóta már nem kell hordanom egyáltalán mert megjavult a szemem. Nem szeretném ha e miatt megbüntetnének mert nincs rajtam a vezetéskor. Tehát mit lehet ilyenkor tenni? 21/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: jogosítvány, vezetés, közlekedés

jún. 16. 14:20  Privát üzenet  

A válasz
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

A hivatalos módja, hogy elmész a háziorvosodhoz felülvizsgálatra, majd a tőle kapott papírral módosíttatod a jogosítványod korlátozását.

Vagy megvárod, amíg lejár és a kötelező alkalmassági vizsgálatkor teszed meg ezt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 16. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell abban az esetben csinálni, ha nem találom az orvosi alkalmasságit?
Autót szeretnék holnap venni. A tulaj most szólt, hogy nincs meg a törzskönyv. Ilyen esetben mit lehet csinálni?
Üdv.! Vázcserét szeretnék egy motorban csinálni, mi a hivatalos eljárás ebben az esetben? A váz amit beépítenék magyar papírokkal rendelkezik.
Ilyen esetben mit lehet csinálni a motorommal?
Ilyen esetben mit tudok csinálni a motorommal?
Szerintetek lehetséges Magyar Közúti Forgalomba helyezni BTR-60 as Gumikerekes harcjárművet, mert már hallottam hogy valaki meg tudta csinálni ( magánszemély)? Az okoskodók...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!