Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha elvégeztem az e-learninget...

Ha elvégeztem az e-learninget akkor másik autóiskolában levizsgázhatok kreszből?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az iskolában vizsgázol, hanem a közlekedési hatóság vizsgaközpontjában. Tehát tök mindegy melyik iskolától mész vizsgázni. A vizsgadíjat a közlekedési hatóságnak fizeted, tehát a vizsgadíj egységes. Időpontot sem kapsz ettől előbb, mert az időpontot is a közlekedési hatóság adja. Szóval tökmindegy melyik iskola kéri meg neked az időpontot.
2019. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ha szerencséd van, nem kell sokat várnod, a Kresz vizsgára. Nekem nyáron 3 hetet kellett várni az e-learning elvégzése után. Viszont korrektek voltak, mert több időpont közül is választhattam. Nálunk nincs központja az NKH-nak. Át kellett menni a szomszéd városba (kb. 30 km) vizsgázni, tehát nem volt baj, hogy 3 hétre rá kaptam időpontot, mert addig ki tudtam deríteni, hogy hogy jutok ki vizsgázni. Nem tudod sürgetni, nem lóverseny. Amúgy ki tudja hogy vannak szabadságolások az NKH-nál. Ha jól tudom, forgalmi vizsgák is csak ezen a héten vannak idén utoljára, utána csak a január 6-al kezdődő héten. Legalábbis nálunk az Alföldön így van.
2019. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!