Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Helikopterrel vagy repülővel...

Helikopterrel vagy repülővel menni a nagyobb élmény?

Figyelt kérdés
Első repülés lenne. Melyik a jobb?

2020. jan. 30. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Helikopterrel. Ráadásul egy régi orosz KA-26-tal, ha lehet.

De ha zavar a hangzavar, akkor inkább valami modernebb.

Kérdés, mi a választék. :)

2020. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan első alkalommal. kisgyerekként kereskedelmi utasszállítóval repültem, az igazi repülésélményt a motoros sárkány adta. Ott igazán jó kapcsolatot alakít ki az ember az elemekkel (pl. eleredt az eső, mikor fent voltam, olyan arckezelést kaptam a cseppektől, hej...) és olyan, mintha saját szárnyaid lennének.
2020. jan. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj mindkettővel!
2020. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kétszemélyes sárkányrepülő...na az az igazi. Lábad alatt(is)fütyül a szél, és észre sem veszed, mitől is meleg a gatyód..

Ha bevállalós a pilóta, akkor azt a rövidke repülést megemlegeted.


Vagyitt Budaörsön van egy ősöreg PO2. Az alig megy hatvanat,deakkor is úgy tűnik, hogy áll a talicska egy helyben. Akár motor nélkül is leszáll, ha kell egy kis adrenalin.

2020. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Repülőben kizárólag a gyorsulás, a felszállás, és a leszállás élvezetes. A többi olyan, mintha egy váróteremben ülnél. A helikopter viszont végig nagy feeling, alapból más a felhasználási módja, sok fordulás, emelkedés, stb.
2020. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szolovjov ***** válasza:
Én próbáltam minden, helikopter, motoros sárkány, merevszárnyú, vitorlázó. Nem tudnék dönteni melyik a legjobb. De bármelyik kisgép nagy élményt tud adni és a pilóta is szívesen megmutatja a hirtelen emelkedés/süllyedés élményét ha szeretnéd. Tőlem volt hogy azt is kérdezte, kíváncsi vagyok-e milyen mikor átesik :)
2020. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétszemélyes kisrepülővel.
2020. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!