Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol érdemes megcsinálnom a...

Hol érdemes megcsinálnom a jogosítványt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából tanácstalan vagyok...jelenleg Romániában élek(azon belül erdély nyugati részén)és nemsokára majd a jogosítvány csinálására vetemedek.Itt erdélyben lenne lehetőségem magyarul megcsinálni viszont vannak akik azt mondják jobb ha románul csinálom mert magyarország es románia torvényei nem sokban de különbözik és ha netalán tán egy raszzista insztruktort fogok ki aki meg is buktat( es itt ugy van hogy nem kezdhetem majd csak néhány hónap mulva újra)...Minden vágyam hogy majd Magyarországra költözzek de sajna addig még van :( Viszont amig itt vagyok romániában és ha románul megcsinálom a jogsit azzal a román tudásomat fejleszteném és ha történne valami baleset velem itt akkor ki tudnám a román törvények szerint magyarázni magamat(mert ugye azzal már tisztába volnék)Ezzel meg annyi a baj hogy ha átköltözök Magyaroszágra akkor potyára tanultam meg Románul ezeket.Ahh igazábol szeretnék spekulálni mert próbálnám minnél egyszerűbben praktikusabban kikerulni ebbol a helyzetből!
2020. febr. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha bozgor vagy csináld meg ott, szépen írsz magyarul egyébként, nem hátrány ha tudsz románul itt Magyarországon sok a cigány, és ha tarhálni akarnak érdemes románul hozzájuk szólni mert kb. a beás nyelv olyan mint a román és akkor nem bántanak. Egy válaszon belül balos bunkó és jobber kirekesztő is voltam. Jár nekem a zöld.
2020. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a szabályokban nagy lenne a különbség, ami meg van, azt az interbeten is meg tudod nézni.

A közlekedési morál az, ami innen nézve ekgondolkoztató, látva mit művelnek azbutakon a román rendszámos járművek vezetői.

2020. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,koszi a válaszokat
2020. febr. 1. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az oktatóm mesélte (3-4 éve oktat), hogy volt egy tanulója, akit Romániából hoztak a szülei (200 km kb., így mondta), Békés megyébe. A sok ingázás ellenére elsőre átment. Nem tudom, hogy mi volt a célja, miért jártak át...

Aranyos jelzővel illette a srácot, amikor az egyik balra kanyarodás során elengedett mindent, s az oktató szó nélkül ávette az irányítást, majd a tanuló mondta: Hallod xy! Ez varázslat, magától megy az autó!!

2020. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!