Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós futárok hogy oldjátok...

Sz.Jani kérdése:

Autós futárok hogy oldjátok meg a parkolás fizetést, mikor címre mentek? Vagy csak simán megálltok arra a pár percre? Gyakori a bírság?

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegyet kell venni. Cégek, a hivatalos kocsijaikra igényelhetnek parkolási engedélyt, vagy tárcsát az önkormányzatnál.
2020. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
5 percig nem parkolàs.
2020. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Zebrán, kereszteződésben, járdán, ha pedig van hely, ne gondold, hogy bárki is leáll parkolojeggyel szórakozni...
2020. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Mifelénk az ételfutárok vezetnek a legőrültebben, egysávos utcában jönnek 70-nel, az összes kocsijuk meg van törve, házunk előtt kikaparják a füvet induláskor, volt egy zebrán történt halálos gázolás is. Úgyhogy ők biztos nem vesznek parkolójegyet, meg szerintem egy futár se, hiszen időre mennek. Nagyobb szállítócégek sofőrjei igyekeznek úgy megállni, hogy lehetőleg ne zavarják a közlekedést, de ha úgy van, akkor megállnak az út közepén is.
2020. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Budapest belvárosára gondoltam. Értem, akkor gyakorlatilag sehogy :) 5 percig tényleg nem parkolás, ha a gépjármű vezető a kocsinál marad. De jelen esetben nem, hiszen kiszállít épp valamelyik lakásba..Akkor marad a rizikó, ha jól értem. A céges jegy nem jó, mert vállalkozóként csinálva nem érvényes.Köszi a válaszokat
2020. febr. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!