Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Letezik, hogy egy teherautoban...

Letezik, hogy egy teherautoban a kormanyoszlop nem allithato?

Figyelt kérdés

En egy kisfulkes regi iveco 120e18ban ultem, kontenerszallito.

Az ulest minimalisan lehetett allitani a kormanyt nem talaltam. Nem fertem el a hasamtol. Igen kover vagyok.

De vannak nalam koverebb kamionosok de ott ugye halofulke miatt nagyobb a hely gondolom. Meg a kormany is allithato.


Igy nem merek elmenni az oktatohoz ( c kat ) mert felek, hogy nem ferek be.


Tanacstalan vagyok persze igyekszem fogyni de az nem 2 nap.


Van mas is aki nem fert el xy kisfulkes teherautoban?


Koszi h elolvastad



2020. febr. 9. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindegyikben állítható a kormány, de van amikor kopott a tekerő, ilyen volt a MAN is, és én is kövér vagyok, hátra húztam az ülést és lábujjhegyével kezeltem a pedálokat, van ilyen. Vagy a háttámlát tekerd hátra, én meg ezt nem találtam a MANciba.


21/f

2020. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Àllítható, csak mindegyikben máshogy. Van, amikor a lábaddal kell egy gombot nyomni, van, amikor jobbra melletted egy gombot nyomsz... Én anno a Renault Magnumban nem találtam, szerencsére csak egyik telephelyről a másikra kellett vinnem.
2020. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 es #2 koszonom a valaszokat, ma felhivom lesz ami lesz, egy regi MAN TGX,nem halofulkes...de csak allithato lesz a kormany.
2020. febr. 10. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
NYugi nem lesz gond ezzel ,volt parom szinten kamionos és 172cm 130kg körül van ...
2020. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 neked is köszönöm
2020. febr. 12. 08:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikben állítható???? Ha egy IFA teherautóban állítasz a kormányon azért megemelem a kalapomat előtted, vagy nagyon kemény gyerek vagy! 🙂
2020. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy befértem mégha neccesen is :D

Mindig allitgatta az oktató de ezvan kis Man volt. Azóta D-t csinálom

2020. dec. 12. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:

D-t mivel csinálod? Én Bovával :D.


Sok szerencsét hozzá. :) Meg majd meséld el, hogy találtál e melót vele.

2020. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8-as

Bocsi, hogy csak most, 2000es évekbeli Mercedes O404 -el, V8 380 LE és 11 méteres. Ritkán lehet menni vezetni sajna, most kezdtem lényegében januárban. Ja és pesti vagyok bízom benne, hogy lesz meló!! :D

Te merre csinálod?

2021. jan. 19. 23:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Kaposváron csináltam. :).
2021. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!